Nesmúťte za grilovacou sezó- nou a príjemnými posedeniami s priateľmi pri chutnom jedle a lahodnom pohári vína. Máme pre vás tip, ako môžete preme- niť váš varný panel za okamih na gril a vychutnávať si  atmo- sféru grilovačky po celý rok.

Nový klenot zo sveta vôní. Každoročne kozmetická spo- ločnosť AVON s príchodom je- sene uvádza novú vôňu v rám- ci výnimočného večerného po- dujatia. Nebolo tomu inak ani tentokrát, kedy uprostred lesku krištáľov a hry svetiel pokrsti- la dámsky parfum Luminata         spevácka diva Dara Rolins.

Prečo nemajú dnešné deti radosť z učenia? Prezradí učiteľka angličtiny. Aký je ten najlepší spôsob, ako ich naučiť angličtinu, ktorú budú potrebo- vať v živote. No bez stresu či nudy, zato s radosťou z učenia sa a spoznávania nových vecí. 

Dnes, 16. augusta, vstupuje na plátna kín dlhoočakávaný slovenský film Dôverný nepriateľ o inteligentnom dome budúcnosti. Aký vzťah k smart technológiám majú v skutočnosti hlavní protagonisti a tvorcovia snímky? 

  Ľahký drink s ťažkým menom - COINTREAU FIZZ  [kuantró fiz]  Tohtoročné leto je v znamení ľahkosti! Spríjemnite si aj vy horúce popoludnie miešaným nápojom s nízkym obsahom alkoholu, ktorý má výlučne prírodné zloženie, obsahuje esenciálne oleje a naopak žiadne umelé konzervanty, éčka či pridané farbivá. Horkosladký pomarančový likér je základom koktailu, ktorého meno je síce ťažké vysloviť, no jeho ľahkosť a osviežujúca pomarančová chuť si vás získajú.

Geometrické tvary vládnu prehliadkovým mólam. Aj to je dôvod, prečo spoločnosť Henkel predstavuje novinku – limitovanú edíciu pracích prostriedkov Perwoll Fashion, inšpirovanú vášňou pre geometrické vzory.

Päť tipov pre rýchle dovolen- kové balenie. Neviete sa dočkať vytúženej dovolenky, ale až tak veľmi sa vám nepozdáva predstava balenia? Pripraviť celú rodinu na prázdninové dobrodružstvá nie je vždy jednoduché. Ponúkame vám dovolenkový manuál, ako sa efektívne zbaliť a užiť si vytúžené voľno.

Huawei P20 Pro sa stal kráľom smartfónov v Európe! Získal prestížne ocenenie European Hardware Award 2018. Vlajková loď spoločnosti Huawei tak po niekoľký krát potvrdila svoju pozíciu najlepšieho mobilu súčasnosti.

Bublanina na grile?! Prečo nie?! Vedeli ste, že lahodný zákusok z letného ovocia sa dá upiecť aj na grile? S naším jednoduchý návodom sa to určite podarí.

Chudnutie a diéty sú nekoneč- nou témou s množstvom rád, tipov a odporúčaní. Za čo jedna teória ručí, to druhá vyvracia. Pre bežného smrteľníka je pomerne ťažké odhaliť pravdu a zvoliť si tak správny spôsob, ako sa vyhnúť zbytočným omylom a chybám. Vybrali sme pre vás tie najrozšírenejšie, aby ste sa im bezpečne vyhli.

10. ročník AVON Pochodu za zdravé prsia sa niesol v duchu hesla #fandimezenamosvety o problematike rakoviny prsníka a dôležitosti prevencie. Na Bratislavskom hrade sa stretlo viac ako 4 500 účastníkov, ktorí venovali nielen svoj čas, ale aj finančné prostriedky vo výške 23 514 eur...

Boris Hanečka spojil svoje meno s dF, známou sloven- skou značkou dámskych ode- vov. Z tohto harmonického módneho prepojenia vznikla jedinečná prêt-à-porter kolekcia plná farieb a netradičných vzorov...

Azda neexistuje rodič, ktorého by nefascinovala detská myseľ a fantázia, hoci jej niekedy vôbec nerozumie. Avšak od momentu, keď zoberie dieťa do ruky pastelku a načmára svoje prvé umelecké dielo, máte šancu pochopiť, ako vaša ratolesť myslí, čo cíti a po čom túži. Ba čo viac, detské kresby môžu čo-to napovedať aj o osobnosti. 

Hľadáte tip na update grilovacej výbavyy? Soľná doska vyrobená z ružovej himalájskej kamennej soli vydrží aj extrémne vysoké teploty. Možno ju tak používať na varnej doske či grile, v kla- sickej aj parnej rúre, ale aj ako chladenú servírovaciu tácku. Prináša ešte šťavnatejší zážitok jedla, či už ide o jeho uchovávanie, prípravu či finálne podávanie. 

Myslíte si, že džem patrí len na chlieb a palacinky? Nemusí to tak byť. Vyskúšajte recepty, ktoré pre vás spoločne so značkou Relax 100% z ovocia pripravili blogeri z Coolinari a Stvory z kuchyne.

Zarastená brada a fúzy sú už niekoľko rokov jedným zo zna- kov trendy a moderného muža. Vedia však páni, ako má vyzerať správna starostlivosť? Čo robiť, aby fúzy i brada každého muža nielen pekne vyzerali, ale zostali aj nepoškodené?

FENTY PUMA by RIHANNA sa vracia do NYC s novou módou, ktorá popiera gravitáciu. Kolekcia FENTY PUMA by RIHANNA opäť upozorňuje na perfektnú kombináciu luxusných a športových prvkov, ktoré dokážu spoločne urobiť len Rihanna a PUMA.

Tenisky s PET fliaš? Prečo nie? adidas prináša novú kolekciu tenisiek, ktoré sú vyrobené z recyklovaného oceánskeho plastového odpadu. Na výrobu jedného páru tenisiek sa využije približne 11 použitých plastových fliaš.

Prekvapili vás nečakane hostia? Prekvapte aj vy ich...

 

REKLAMNÍ PARTNER

__________________________

 

 

Zdravie/Wellness

Diskrétne meranie tlaku pre každého muža

03.04.2016 17:39

Voda a káva sú nerozlučnou dvojicou

01.04.2016 15:25

Chutné a ľahké maškrtenie

22.12.2015 11:45
Záznamy: 94 - 96 zo 104
<< 30 | 31 | 32 | 33 | 34 >>