Prišiel čas objavovať nové trendy v príprave miešaných nápojov. Receptúru rôznych ľadových káv a drinkov pozná veľa ľudí, no prečo si neosladiť deň niečím novým, doposiaľ nepoznaným?

Horúci piesok, závan mora a nekonečné západy slnka. Áno, tohtoročná dovolenková sezóna je v plnom prúde! Osviežte svoj šatník novými plavkami z dielne F&F. Stavte na jedinečnosť a zažiarte!

Fialový, krémový či zelený?Spoločnosť Samsung predstavila v San Franciscu najnovšiu sériu vlajkových lodí Galaxy S23. Novinky Galaxy S23 Ultra, Galaxy S23+ a Galaxy S23 upútajú jedinečnými farbami, vynikajúcimi foto a video funkciami a recyklovanými materiálmi.

Ako na správny novoročný detox. Motiváciu plniť novoročné predsavzatia väčšina z nás stratí už po prvých januárových týždňoch. Na to, aby ste v živote dosiahli pozitívnu zmenu, však nemusíte plánovať ďaleko do budúcnosti a stačí sa sústrediť na prvých tridsaťjeden dní.
 

Vášnivá a rebelská, taká je farba roka 2023 Viva Magenta.
S akými farbami ju kombinovať, aby ste sa cítili sama sebou?
Ako na to, vám radí stylista a nákupný poradca Aupark Bratislava Alexander Lindov.
 

Začnite nový rok aktívne a  dostaňte sa do najlepšej formy, v akej ste kedy boli. Stavte na posilňovanie, športo- vanie či prechádzky v prírode a spravte tento rok nezabudnuteľným. Vo vašej honbe za vysnívanou postavou vám teraz pomôže aj najnovší rad funkčného oblečenia F&F Activewear, ktorého kúsky štýlovo osviežia akýkoľvek tréning.

Nový rok je v plnom prúde, čo znamená, že prichádza obdobie skúšok aj pre väčšinu novoroč- ných predsavzatí. Ak ste odho- dlaní dosiahnuť svoje ciele aj po tom, čo prvotná motivácia vypr-chá, je dobré siahnuť po šikov- ných mobilných aplikáciách.

Mať čistú domácnosť od rána do večera je snom každej gazdinky. Na to, aby bol aj váš dom oázou čistoty a útulnosti, však nemusíte denne behať s pra- chovkou a vysávačom.

Užite si svoj jedinečný čas s aperolom! Aperol Spritz je absolútne neprekonateľná ikona ľahkých moderných drinkov, ktorá je u nás už skoro rovnako populárna ako v Taliansku, kde nápoj vznikol. 

 

Ako dlho už hľadáš dovolen- kovú destináciu, ktorá je úpl- ne jedinečná? Miesto, na ktorom sa za horúcich dní a nezabudnuteľných nocí splnia všetky tvoje letné túžby a očakávania. Už nemusíš hľadať...

Syčiace steaky pred očami a bujará zábava za chrbtom. Nech vyznie grilovačka akokoľvek zábavne, ten, kto má na starosti gril, ju vníma o odlišne. Nemôže ani na chvíľu zabudnúť na to, že pod poklopom grilu sa rodí nový kulinársky zážitok. Alebo to môže byť predsa len inak?

Chcete sa do leta pýšiť štíhlej- šou postavou? Poradíme, ako na to! Žiadne drastické zmeny, pomaly, krok za krokom začnite formovať vaše telo, aby ste sa mohli už o niekoľko týždňov pochváliť atraktívnejším zovňajškom. Čo by ste mali v prvom rade urobiť? Nehladujte, doprajte si vyvážené jedlo.

 

Vytrieď šatník!  Využi zmysluplné triedenie oblečenia. Aupark a Nosene povzbudzuje k zodpovednému prístupu k svojmu šatníku. 

Práca z domu sa stala bežnou súčasťou našich dní. Aj keď by ste si možno povedali, že táto zmena nekladie príliš veľké nároky na náš denný režim alebo si nevyžaduje dokonalú úpravu zovňajšku, predsa sú situácie a profesie, kedy aj videocall musíme absolvovať dokonalo upravené. Prinášame vám krátky bedeker „home officovej módy“.

Už aj na Slovensku majú ženy možnosť stretnúť sa so španielskou kozmetikou ENDOR®. Ide o technologicky unikátnu lekársku kozmetiku s obsahom aktívnych nanočastíc zlata a oligomérov kyseliny hyalurónovej.

Používanie „dennej a nočnej“ zubnej pasty nie je len trend, má svoje opodstatnenie! Kombinované používanie dvoch zubných pást nie je až tak rozšírenou rutinou. Nesúvisí to len s krásnym a žiarivým úsmevom, ale práve aj s naším zdravím.

Dym je to, čo odlišuje bežnú kuchyňu od veľkej, skvelej chuti grilovania. Jednoduchým pridaním niektorých ochutených drievok alebo lupienkov do receptu, alebo dokonca údením lososa na drevenej doštičke sa vaše jedlo posunie na úplne novú úroveň chuti. 

Prievan v šatníku aj rozlúčka s lapačmi prachu. Využime svoj čas na to, aby domácnosť získala viac miesta, mohla sa nadýchnuť a voňala čistotou. Nechajte si poradiť od známych influencierok Jany Tomas a Adriany Polákovej.  

O chudnutí sa vraj najlepšie rozpráva za plným stolom. Večná téma, pri ktorej sa zastaví nejeden rozhovor. Prečítajte si našich 5 dobrých rád, ako chudnutie konečne spoľahlivo naštartovať!

Talianska ikonická značka SMEG exkluzívne v predajniach Potten & Pannen – Staněk.  Taliansky SMEG predstavil dizajnové malé kuchynské spotrebiče v modernom retro štýle, ale aj v limitovaných návrhárskych edíciach, urče- ných pre tých najnáročnejších zákazníkov.

Aktuálne

V tejto rubrike nie sú žiadne články.

Aktuálne

V tejto rubrike nie sú žiadne články.

Kolekcia SAMMANLÄNKAD spája krásu, umenie a dizajn so solárnou energiou. 

Aktuálne

Zákazníkom McDonald’s sa podarilo vyzbierať 75 396 eur na pomoc detským pacientom v slovenských nemocniciach

13.07.2023 23:03
Zákazníci McDonald’s opäť pomáhali. Vďaka...

Lipový kvet fontány Družba sa po 40 rokoch opäť leskne

08.07.2023 11:00
Dominanta najväčšieho verejného priestoru...

Deň otcov

12.06.2023 08:38
Tradícia Dňa otcov vznikla v meste Spokane v...
Záznamy: 1 - 3 zo 299
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Podržme sa navzájom: Príbehy piatich hrdiniek všedných dní sú inšpiráciou pre tisícky žien...

Aktuálne

Zákazníkom McDonald’s sa podarilo vyzbierať 75 396 eur na pomoc detským pacientom v slovenských nemocniciach

13.07.2023 23:03
Zákazníci McDonald’s opäť pomáhali. Vďaka...

Lipový kvet fontány Družba sa po 40 rokoch opäť leskne

08.07.2023 11:00
Dominanta najväčšieho verejného priestoru...

Deň otcov

12.06.2023 08:38
Tradícia Dňa otcov vznikla v meste Spokane v...
Záznamy: 1 - 3 zo 299
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Povedz mi, v čom doma chodíš, a ja ti poviem, či si oddýchneš...

Kozmetika

Vyhrajte boj s akné!

21.09.2022 13:22

Ako oživiť unavené vlasy po lete?

04.09.2022 18:04

Starostlivosť o vaše vlasy bez výčitiek k životnému prostrediu

23.08.2022 14:57
Záznamy: 7 - 9 zo 75
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

REKLAMNÍ PARTNER

__________________________