Krásna v každom detaile, autentická ako skutočné drevo. Taká je nová podlaha z kolekcie SIGNATURE, ktorú na trh prináša značka Quick-Step. Signature je laminátová podlaha, ktorá vyzerá ako reálne prírodné drevo, a to bez akýchkoľvek kompromisov.

Tradičná vôňa, ktorá dokáže viac. Dezinfekčné prostriedky sú už niekoľko týždňov nedostup- né, pričom pravidelné umývanie rúk a hygiena majú tú najvyššiu prioritu. 4771 Pravá kolínska voda Eau de Cologne sa vyznačuje nielen osviežujúcou vôňou, ale tiež prísadami, ktoré majú dezinfekčné vlastnosti.

Niečo je vo vzduchuKeď prí- roda v marci prechádza každo- ročnou premenou vyrážajúcou dych, jedno je isté: je čas no- vých zážitkov. Cítime sa inšpi- rovaní: odkladáme zimné oble- čenie a zahaľujeme sa do čer- stvých, neznámych vôní.

Barani už po tretíkrát ukázali, ako treba spoločne bojovať za dobrú vec! Hráči z klubu HC ´05 iClinic Banská Bystrica sa rozhodli aj tento rok odohrať benefičný zápas v špeciálnych dresoch. Vďaka ich následnej dražbe sa im podarilo získať finančný výťažok vo výške 3 616 €, ktorý poputuje na verejnú zbierku AVON Pochod 2020.

 

Láska ide cez žalúdok, to je dávno známa múdrosť. A inak to nebýva ani na Valentína, keď sa snažíme svojich milých potešiť nielen darčekom, ale aj nejakou maškrtou. Tieto nádherné nadýchané a ľahučké Laskonky Pavlova môžu byť tým správnym prekvapením.

Páni, máte už vymyslené, čím vo valentínsky deň potešíte svoju priateľku, snúbenicu, či manželku? Na svätého Valen- tína majú všetky ženy predsa len trošku väčšie očakávania. Poradíme vám, ako na to.

Kamenná predajňa na výcho- de síce nevyrástla, švédska spoločnosť IKEA však prišla na Slovensko s novým formá- tom.V košickom nákupnom centre otvorila takzvaný IKEA Pop-up, kde svojim zákazníkom pomôže s online nákupom a poradí s plánovaním kompletného bytového zariadenia a obchodných priestorov.

O chudnutí sa vraj najlepšie rozpráva za plným stolom. Večná téma, pri ktorej sa zastaví nejeden rozhovor. Prečítajte si našich 5 dobrých rád, ako chudnutie konečne spoľahlivo naštartovať!

Zimné menu, ktoré ulahodí aj oku.Vianočné sviatky sú ako stvorené na spoločné stolovanie s najbližšími. Naservírujte rodine a priateľom zimné dobroty, ktoré nielen skvele chutia, ale 
aj štýlovo vyzerajú! 
 

Spôsobov ako vniesť do svojich domovov atmosféru Vianoc je mnoho. Môžete naladiť príjem- nou hudbou, pečením vianoč- ných koláčov, alebo vonnými sviečkami. Nič však nepod- čiarkne adventné obdobie tak, ako čarovná zimná výzdoba.

Vianočné sviatky sú už takmer za rohom a sviatočná atmosféra už dorazila aj do Starbucks. Aj v tomto roku v kaviarňach nájdete  ikonický Red Cup  a limitovanú ponuku nápojov s pravou chuťou Vianoc.

Vianoce sú už predo dvermi a mnohé z nás už premýšľajú o tom, čím chutným prekvapiť rodinu a blízkych tento rok. Dr. Oetker nenechal nič na náhodu a pripravil zaujímavý "vanilkový workshop", kde sme mohli vyskúšať novinky z ich produkcie a vlastnoručne pripraviť vanilkovú bábovku, keksíky, či úžasnú čokoládovú tortu.

 

Nedávno oslávil svoje žívotné jubileum a jeho fanynkám, sa nechce veriť, že už má 80! Takto sme začínali v úvode, keď sme vám priniesli exkluzívny rozhovor, ktorý s Karlom Gottom uskutočnil český hudobný publicista Miloš Skalka. Karel Gott vymenil jedno nebo za druhé, ale jeho slová majú aj dnes čo povedať... 

Vegánske produkty sa v súčasnosti tešia veľkej obľube. Dr. Oetker prichádza s vegánskou alternatívou ku kyslej smotane.Trh obohatí jedinečnou a lahodnou smotanovou novinkou - Creme VEGA

Každá sezóna prináša nové trendy, ale džínsy nájdete v módnej kronike všetkých desaťročí. Sú nesmrteľné. Ich všestrannosť necháva priestor kreativite a pohodliu. Ako v tom- to kúsku skutočne zažiariť?

Splň si svoj americký sen a naplánuj si letnú brigádu v USA už dnes!  Ak rád spoznávaš zaujímavých ľudí, miluješ cestovanie a rád sa učíš nové veci, už teraz si môžeš naplá- novať svoje ďalšie nezabudnu- teľné leto. Pracuj v zahraničí, a to rovno v zemi neobmedzených možností, Amerike!

Keď vás ráno pošteklia slnečné lúče a viete, že vás čaká nádherný deň, keď sa obyčajná náhodná známosť ukáže ako milé prekvapenie alebo keď na večernom koncerte zaznejú prvé tóny vašej obľúbenej pesničky – #YOURMOMENT

Talianska ikonická značka SMEG exkluzívne v predajniach Potten & Pannen – Staněk.  Taliansky SMEG predstavil dizajnové malé kuchynské spotrebiče v modernom retro štýle, ale aj v limitovaných návrhárskych edíciach, urče- ných pre tých najnáročnejších zákazníkov.

Osemdesiatky sú späť!    PUMA a britská návrhárka Sophia Web-ster prinášajú novú kolekciu inšpirovanú 80. rokmi - návrat v čase za neónmi a cvičebnými úbormi.

PUMA a ADER ERROR predsta- vujú kolekciu inšpirovanú mlados- ťou. Kolektív umelcov vytvoril nový a originálny súbor topánok a oblečenia stierajúci hranice medzi umením, módou a športom.

 

REKLAMNÍ PARTNER

__________________________

 

 

Kozmetika

s.Oliver BLACK LABEL

02.10.2018 09:31

Ako sa správne starať o svoje fúzy a bradu

18.01.2018 15:24

Darček pre krásu a zdravie očných viečok!

22.12.2017 08:27
Záznamy: 7 - 9 zo 39
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Cestovanie

Ostrov duchov

15.05.2015 16:05

BALI – OSTROV BOHOV

10.04.2015 20:14

Ostrov bohov

08.02.2015 14:55

Andalúzia - klenot Španielska

21.01.2015 13:06