Jar sa už tradične spája s Veľkou nocou. Pre gazdinky to znamená čas strávený v kuchyni a príprava dobrôt pre najbližších. Ak vám dochádzajú nápady, prinášame vám originálne inšpirácie, ktorých lahodnú chuť ešte zvýrazní obľúbené  Karpatské KB.  

Prichádzajú príbehy písané s chuťou. Budú o rodinných zvy- koch a zážitkoch, ktoré prežíva- me počas príprav našich obľú- bených pokrmov. Marcovým príbehom bude príprava peče- nej kačice, skvelého veľkonoč- ného pohostenia, ktoré si môže vychutnať každý so svojou rodinou pri sviatočnom stole.

Viete ako spoznáte kvalitnú reštauráciu? No predsa podľa vody, ktorú servírujú. Reštaurácia Patina v Los Angeles má na nápojovom lístku netradičnú ponuku. Za niekoľko desiatok dolárov pre vás someliér Martin Riese pripraví water tasting, teda ochutnávku vody.  Hovorí, že voda je ako víno, má rozmanité chute a dá sa párovať s jedlami.

Myslíte si, že džem patrí len na chlieb a palacinky? Nemusí to tak byť. Vyskúšajte recepty, ktoré pre vás spoločne so značkou Relax 100% z ovocia pripravili blogeri z Coolinari a Stvory z kuchyne.

Fandime ženám! – vyzýva všet- kých spoločnosť AVON v rámci svojej novej komunikačnej kam- pane. Aktuálne prichádza s no- vou kampaňou s názvom – #fandimezenam, ktorej súčasťou budú aj známe a inšpiratívne Slovenky.

Chystáte doma dámsku jazdu? Máme pre vás tip na pohostenie, ktorým nephrdnú určite ani tie z vás, ktoré sa snažia zbaviť posviatočných kíl, či ešte stále hrdinsky dodržiavajú svoje novoročném predsavzatia.

Užite si každý okamih v živote s novou kolekciou vôní Avon Eve! Život je zbierkou okamihov. Nenechajte ich vyblednúť – zapamätajte si každý z nich vďaka výnimočným vôňam z kolekcie Avon Eve od spoločnosti AVON Cosmetics. Novinky zo sveta dámskych vôní sú špecifické, rovnako ako vaša osobnosť. Každý príbeh vám tak vždy pripomenie vôňa zosobňujúca vaše ja.

 

Zarastená brada a fúzy sú už niekoľko rokov jedným zo zna- kov trendy a moderného muža. Vedia však páni, ako má vyzerať správna starostlivosť? Čo robiť, aby fúzy i brada každého muža nielen pekne vyzerali, ale zostali aj nepoškodené?

FENTY PUMA by RIHANNA sa vracia do NYC s novou módou, ktorá popiera gravitáciu. Kolekcia FENTY PUMA by RIHANNA opäť upozorňuje na perfektnú kombináciu luxusných a športových prvkov, ktoré dokážu spoločne urobiť len Rihanna a PUMA.

Tenisky s PET fliaš? Prečo nie? adidas prináša novú kolekciu tenisiek, ktoré sú vyrobené z recyklovaného oceánskeho plastového odpadu. Na výrobu jedného páru tenisiek sa využije približne 11 použitých plastových fliaš.

Prekvapili vás nečakane hostia? Prekvapte aj vy ich...

  

 

REKLAMNÍ PARTNER

__________________________

 

 

Kozmetika

Doprajte svojej pokožke a perám odmenu

02.02.2017 10:37

Rozmaznávajte svoju pokožku

02.02.2017 10:28

Objavte inovatívne novinky dekoratívnej kozmetiky Avon True

08.01.2017 18:02
Záznamy: 13 - 15 zo 35
<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Zdravie/Wellness

Žiarivo biely úsmev nikdy nevyjde z módy

06.03.2018 13:43

4 tipy ako mať cholesterol pod kontrolou

05.03.2018 19:32

Bojujeme za zdravé prsia!

02.02.2018 09:31
Záznamy: 1 - 3 zo 94
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>