Speváčka, modelka a hviezda Instagramu spojili svoje tváre s novým radom špičkových smartfónov, ktoré boli koncom marca celosvetovo predstavené v Paríži.  Všetky tri dámy dobre vedia, že základom úspechu na sociálnych platformách sú atraktívne fotky a spoliehajú sa na kvalitný fotoaparát v telefóne.

Hľadáte tip na update grilovacej výbavyy? Soľná doska vyrobená z ružovej himalájskej kamennej soli vydrží aj extrémne vysoké teploty. Možno ju tak používať na varnej doske či grile, v kla- sickej aj parnej rúre, ale aj ako chladenú servírovaciu tácku. Prináša ešte šťavnatejší zážitok jedla, či už ide o jeho uchovávanie, prípravu či finálne podávanie. 

Rozlúčte sa so zimným šat- níkom a privítajte spolu s nami jar. Prinášame vám 5 tipov, vďaka ktorým sa stanete trend- setterkou v práci, na káve s kamarátkami či na rande s polovičkou. Inšpirujte sa radami a najnovšou kolekciou britskej značky F&F.

Prichádzajú príbehy písané s chuťou. Budú o rodinných zvy- koch a zážitkoch, ktoré prežíva- me počas príprav našich obľú- bených pokrmov. Marcovým príbehom bude príprava peče- nej kačice, skvelého veľkonoč- ného pohostenia, ktoré si môže vychutnať každý so svojou rodinou pri sviatočnom stole.

Jar sa už tradične spája s Veľkou nocou. Pre gazdinky to znamená čas strávený v kuchyni a príprava dobrôt pre najbližších. Ak vám dochádzajú nápady, prinášame vám originálne inšpirácie, ktorých lahodnú chuť ešte zvýrazní obľúbené  Karpatské KB.  

Viete ako spoznáte kvalitnú reštauráciu? No predsa podľa vody, ktorú servírujú. Reštaurácia Patina v Los Angeles má na nápojovom lístku netradičnú ponuku. Za niekoľko desiatok dolárov pre vás someliér Martin Riese pripraví water tasting, teda ochutnávku vody.  Hovorí, že voda je ako víno, má rozmanité chute a dá sa párovať s jedlami.

Myslíte si, že džem patrí len na chlieb a palacinky? Nemusí to tak byť. Vyskúšajte recepty, ktoré pre vás spoločne so značkou Relax 100% z ovocia pripravili blogeri z Coolinari a Stvory z kuchyne.

Fandime ženám! – vyzýva všet- kých spoločnosť AVON v rámci svojej novej komunikačnej kam- pane. Aktuálne prichádza s no- vou kampaňou s názvom – #fandimezenam, ktorej súčasťou budú aj známe a inšpiratívne Slovenky.

Užite si každý okamih v živote s novou kolekciou vôní Avon Eve! Život je zbierkou okamihov. Nenechajte ich vyblednúť – zapamätajte si každý z nich vďaka výnimočným vôňam z kolekcie Avon Eve od spoločnosti AVON Cosmetics. Novinky zo sveta dámskych vôní sú špecifické, rovnako ako vaša osobnosť. Každý príbeh vám tak vždy pripomenie vôňa zosobňujúca vaše ja.

 

Zarastená brada a fúzy sú už niekoľko rokov jedným zo zna- kov trendy a moderného muža. Vedia však páni, ako má vyzerať správna starostlivosť? Čo robiť, aby fúzy i brada každého muža nielen pekne vyzerali, ale zostali aj nepoškodené?

FENTY PUMA by RIHANNA sa vracia do NYC s novou módou, ktorá popiera gravitáciu. Kolekcia FENTY PUMA by RIHANNA opäť upozorňuje na perfektnú kombináciu luxusných a športových prvkov, ktoré dokážu spoločne urobiť len Rihanna a PUMA.

Tenisky s PET fliaš? Prečo nie? adidas prináša novú kolekciu tenisiek, ktoré sú vyrobené z recyklovaného oceánskeho plastového odpadu. Na výrobu jedného páru tenisiek sa využije približne 11 použitých plastových fliaš.

Prekvapili vás nečakane hostia? Prekvapte aj vy ich...

 

REKLAMNÍ PARTNER

__________________________

 

 

Zdravie/Wellness

Máte sedavé zamestnanie? Pozor na chrbticu!

20.11.2015 11:06

Pre každú nastávajúcu mamičku a bez rizika

18.09.2015 18:29

Z čoho môžete nafúkať

04.06.2015 13:04
Záznamy: 91 - 93 zo 97
<< 29 | 30 | 31 | 32 | 33 >>