K sviatkom, samozrejme, patria chutné sladkosti, ktoré potešia nejedného hosťa či rodinného člena. Doprajte si chutnú maškrtu, dokonca aj v zdravej verzii, a oslaďte si tohtoročné najkrajšie obdobie roka.

NOVINKA:  Autorka detských kníh, Iryna Zelyk, uvádza hru „emocionálna záhrada“, ktorá pomáha upevniť duševné zdravie a posilňuje rodinné väzby.

Keď život chutí už 195 rokov. Každá spoločnosť má svoju históriu, avšak nie za každou stojí aj príbeh lásky. V tomto prípade ide o lásku medzi mužom a ženou, ktorá priniesla prvé vinárstvo mimo územia Francúzska na výrobu sektov. 

Starostlivosť o vlasy nie je len o tom, že sa na vaše vlasy váš kaderník pozrie, prečeše ich, prehrabne prstami, podstrihne... Je to tiež rozhovor o tom, ako sa o  vlasy staráte doma, aké používate produkty, ako si ich češete, či často športujete. A v neposlednom rade je to starost- livosť presne na mieru vašim potrebám. Robí to aj váš kaderník?

Milujete výlety, radi cestujete a spoznávate nové miesta na Slovensku? Tak práve pre vás tu je nová prekrásne ilustrovaná kniha Naše výlety z vydavateľstva Familium, vďaka ktorej si výlety užijete a zapamätáte známe aj menej známe miesta na našom krásnom Slovensku ešte viac.

Radíte sa medzi aktívne osoby stredného veku alebo už patríte do vyššej vekovej skupiny? Ste žena v menopauze, tehotná alebo dojčiaca mamička? Určite dbajte na dostatočný prísun vápnika, poďakujú sa vám vaše kosti, zuby i svaly. Vápnik prispieva k normálnej zrážan- livosti krvi aj k správnej látkovej premene na tvorbu energie.

Frizzante vs. Spumante? Alebo prečo je Spumante víno prémiovejšie. Základné rozdiely vo výrobe vín ako je prosecco, sekt či šampanské sú už pomerne známe, najmä pre skutočných milovníkov perlivých či šumivých vín. 

Dnes patrí deň káve. Prvý október sa totiž stal v roku 2014 Medzinárodným dňom kávy. Podľa rôznych slovenských prieskumov si až viac ako 3/4 Slovákov dopraje kávu každý deň. Mnohí z nás si bez nej dokonca nevedia predstaviť svoje ráno. 

Dobrú noc a sladké sníčky! Uspávanie detí je už od malého bábätka zložité. Častokrát sa to nezaobíde bez plaču, protestov, ponosovania či vykrikovania a vybiehania z detskej izbičky. Musí to tak však byť?

Používanie „dennej a nočnej“ zubnej pasty nie je len trend, má svoje opodstatnenie! Kombinované používanie dvoch zubných pást nie je až tak rozšírenou rutinou. Nesúvisí to len s krásnym a žiarivým úsmevom, ale práve aj s naším zdravím.

Tak to má fakt šťavu! Obľúbené vzory z ponožiek, ale aj mnoho ďalších, môžete objaviť na horúcich letných novinkách z Dedolesa. Do sortimentu pribudli veselé plážové šľapky, ktoré si zamiluje každý.

Prečo pizza z pizzerie chutí oveľa lepšie než tá, ktorú si pripravíte doma? Pretože je upečená v špeciálnej peci pri vysokých teplotách, ktoré žiadna rúra nedosahuje. Pizzaiolo je prvá domáca pec na pizzu, ktorá dosiahne teplotu 400 °C.

Dym je to, čo odlišuje bežnú kuchyňu od veľkej, skvelej chuti grilovania. Jednoduchým pridaním niektorých ochutených drievok alebo lupienkov do receptu, alebo dokonca údením lososa na drevenej doštičke sa vaše jedlo posunie na úplne novú úroveň chuti. 

Prievan v šatníku aj rozlúčka s lapačmi prachu. Využime svoj čas na to, aby domácnosť získala viac miesta, mohla sa nadýchnuť a voňala čistotou. Nechajte si poradiť od známych influencierok Jany Tomas a Adriany Polákovej.  

Talianska značka N.A.E. prichádza s udržateľnými tuhými produktmi na vlasy, pleť a telo. Zložky v produktoch značky N.A.E. sú z 99% prírodného pôvodu, bez silikónov a umelých farbív. Ide o rýdzo vegánske mydlá z prírodných a organických ingrediencií.

O chudnutí sa vraj najlepšie rozpráva za plným stolom. Večná téma, pri ktorej sa zastaví nejeden rozhovor. Prečítajte si našich 5 dobrých rád, ako chudnutie konečne spoľahlivo naštartovať!

 

Kozmetika

Zatvorte oči, otvorte zmysly a tancujte

14.12.2020 12:08

s.Oliver BLACK LABEL

14.12.2020 09:31

Inca Collagen - výnimočný bio-aktívny morský kolagén

05.12.2020 12:25
Záznamy: 1 - 3 zo 48
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Cestovanie

Ostrov duchov

15.05.2015 16:05

BALI – OSTROV BOHOV

10.04.2015 20:14

Ostrov bohov

08.02.2015 14:55

Andalúzia - klenot Španielska

21.01.2015 13:06

Aj bežný deň sa môže stať netradičným. Ľudia sa rozdeľujú na dva typy – čaj či káva? Typické nápoje, ktoré sú sú- časťou raňajok. Čo by ste pove- dali na to, keby ste ich vymenili za niečo osviežujúcejšie počas nadchádzajúcich teplých rán a zároveň niečo, čo vám zaručí neobyčajný začiatok dňa?

 

DailyMix – plnohodnotné jedlo novej generácie. Kokteil plný proteínov, vitamínov, minerálnych látok a vlákniny je vhodný ako jedlo nielen pre všetkých športovcov a aktívnych ľudí, ale aj pre seniorov...

REKLAMNÍ PARTNER

__________________________