Na jeseň sa väčšinou zababú- šime do teplých kabátov, veľ- kých šálov a do deky pred tel- kou...Čo však v prípade, že ešte aj v polovici novembra sa dajú nosiť 20-denové pančuchové nohavice?!? No nič, milé dámy, vstávať a cvičiť!

Oslávte Svetový deň vegánov objavovaním nových chutí v tradičných pokrmoch i vegán- skych špecialitách. Prvého novembra oslávia svoj svetový deň nadšenci rastlinnej stravy.  Prinášame vám zopár receptov, ktoré obohatia vašu kuchyňu o nové kulinárske zážitky. 

Svetoznáma Mona Líza Leonarda Da Vinciho je aj vďaka svojmu tajomnému úsmevu nepochybne jedným z najslá- vnejších obrazov všetkých čias. Každý, kto sa jej pozrie do očí, sa ťažko ubráni otázke: Kto to je a čo si myslí? 

BMW sa rozhodlo jej mlčanie ukončiť.

Viete, ako sa obliecť na módnu prehliadku? Tento rok trendy udávate vy. Nákupné maniačky a módni šialenci po celom svete prehrabávajú svoje šatníky, aby našli tie najlepšie kúsky. Prečo? Lebo sezóna módnych prehliadok je v plnom prúde. 

Nezaostáva ani Slovensko...

Prvý októbrový deň tradične patrí oslave Medzinárodného dňa kávy. Pri tejto príležitosti pripravili finalisti baristického šampionátu v Starbucks recepty na netradičné kávové variácie, ktoré si pripravíte jednoducho aj doma. Sychravé jesenné dni si tak môžete spestriť jedinečnými chuťovými variáciami, ktoré vám spestria toto ročné obdobie a pripomenú leto.

Čierna a biela: odlišné, a predsa tvoria dokonalý celok. Puristické, a pritom vôbec nie nudné. Klasickádvojica farieb stelesňuje čistú eleganciu a vo svojej jednoduchosti dokáže podať jasnú výpoveď. Objavte s.Oliver BLACK LABEL.

Nesmúťte za grilovacou sezó- nou a príjemnými posedeniami s priateľmi pri chutnom jedle a lahodnom pohári vína. Máme pre vás tip, ako môžete preme- niť váš varný panel za okamih na gril a vychutnávať si  atmo- sféru grilovačky po celý rok.

Nový klenot zo sveta vôní. Každoročne kozmetická spo- ločnosť AVON s príchodom je- sene uvádza novú vôňu v rám- ci výnimočného večerného po- dujatia. Nebolo tomu inak ani tentokrát, kedy uprostred lesku krištáľov a hry svetiel pokrsti- la dámsky parfum Luminata         spevácka diva Dara Rolins.

Prečo nemajú dnešné deti radosť z učenia? Prezradí učiteľka angličtiny. Aký je ten najlepší spôsob, ako ich naučiť angličtinu, ktorú budú potrebo- vať v živote. No bez stresu či nudy, zato s radosťou z učenia sa a spoznávania nových vecí. 

  Ľahký drink s ťažkým menom - COINTREAU FIZZ  [kuantró fiz]  Tohtoročné leto je v znamení ľahkosti! Spríjemnite si aj vy horúce popoludnie miešaným nápojom s nízkym obsahom alkoholu, ktorý má výlučne prírodné zloženie, obsahuje esenciálne oleje a naopak žiadne umelé konzervanty, éčka či pridané farbivá. Horkosladký pomarančový likér je základom koktailu, ktorého meno je síce ťažké vysloviť, no jeho ľahkosť a osviežujúca pomarančová chuť si vás získajú.

Geometrické tvary vládnu prehliadkovým mólam. Aj to je dôvod, prečo spoločnosť Henkel predstavuje novinku – limitovanú edíciu pracích prostriedkov Perwoll Fashion, inšpirovanú vášňou pre geometrické vzory.

Päť tipov pre rýchle dovolen- kové balenie. Neviete sa dočkať vytúženej dovolenky, ale až tak veľmi sa vám nepozdáva predstava balenia? Pripraviť celú rodinu na prázdninové dobrodružstvá nie je vždy jednoduché. Ponúkame vám dovolenkový manuál, ako sa efektívne zbaliť a užiť si vytúžené voľno.

Bublanina na grile?! Prečo nie?! Vedeli ste, že lahodný zákusok z letného ovocia sa dá upiecť aj na grile? S naším jednoduchý návodom sa to určite podarí.

Chudnutie a diéty sú nekoneč- nou témou s množstvom rád, tipov a odporúčaní. Za čo jedna teória ručí, to druhá vyvracia. Pre bežného smrteľníka je pomerne ťažké odhaliť pravdu a zvoliť si tak správny spôsob, ako sa vyhnúť zbytočným omylom a chybám. Vybrali sme pre vás tie najrozšírenejšie, aby ste sa im bezpečne vyhli.

Azda neexistuje rodič, ktorého by nefascinovala detská myseľ a fantázia, hoci jej niekedy vôbec nerozumie. Avšak od momentu, keď zoberie dieťa do ruky pastelku a načmára svoje prvé umelecké dielo, máte šancu pochopiť, ako vaša ratolesť myslí, čo cíti a po čom túži. Ba čo viac, detské kresby môžu čo-to napovedať aj o osobnosti. 

Hľadáte tip na update grilovacej výbavyy? Soľná doska vyrobená z ružovej himalájskej kamennej soli vydrží aj extrémne vysoké teploty. Možno ju tak používať na varnej doske či grile, v kla- sickej aj parnej rúre, ale aj ako chladenú servírovaciu tácku. Prináša ešte šťavnatejší zážitok jedla, či už ide o jeho uchovávanie, prípravu či finálne podávanie. 

Myslíte si, že džem patrí len na chlieb a palacinky? Nemusí to tak byť. Vyskúšajte recepty, ktoré pre vás spoločne so značkou Relax 100% z ovocia pripravili blogeri z Coolinari a Stvory z kuchyne.

Zarastená brada a fúzy sú už niekoľko rokov jedným zo zna- kov trendy a moderného muža. Vedia však páni, ako má vyzerať správna starostlivosť? Čo robiť, aby fúzy i brada každého muža nielen pekne vyzerali, ale zostali aj nepoškodené?

FENTY PUMA by RIHANNA sa vracia do NYC s novou módou, ktorá popiera gravitáciu. Kolekcia FENTY PUMA by RIHANNA opäť upozorňuje na perfektnú kombináciu luxusných a športových prvkov, ktoré dokážu spoločne urobiť len Rihanna a PUMA.

Tenisky s PET fliaš? Prečo nie? adidas prináša novú kolekciu tenisiek, ktoré sú vyrobené z recyklovaného oceánskeho plastového odpadu. Na výrobu jedného páru tenisiek sa využije približne 11 použitých plastových fliaš.

Prekvapili vás nečakane hostia? Prekvapte aj vy ich...

 

REKLAMNÍ PARTNER

__________________________

 

 

Kozmetika

s.Oliver BLACK LABEL

02.10.2018 09:31

Ako sa správne starať o svoje fúzy a bradu

18.01.2018 15:24

Darček pre krásu a zdravie očných viečok!

22.12.2017 08:27
Záznamy: 1 - 3 zo 36
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Zdravie/Wellness

Zvýšená hladina cukru v krvi „nebolí“

07.11.2018 11:06

Nestarnite, zastavte to!

25.10.2018 18:42

Pozor na prvé príznaky straty sluchu

18.10.2018 11:31
Záznamy: 4 - 6 zo 110
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>