Radíte sa medzi aktívne osoby stredného veku alebo už patríte do vyššej vekovej skupiny? Ste žena v menopauze, tehotná alebo dojčiaca mamička? Určite dbajte na dostatočný prísun vápnika, poďakujú sa vám vaše kosti, zuby i svaly. Vápnik prispieva k normálnej zrážan- livosti krvi aj k správnej látkovej premene na tvorbu energie.

Dnes patrí deň káve. Prvý október sa totiž stal v roku 2014 Medzinárodným dňom kávy. Podľa rôznych slovenských prieskumov si až viac ako 3/4 Slovákov dopraje kávu každý deň. Mnohí z nás si bez nej dokonca nevedia predstaviť svoje ráno. 

Dobrú noc a sladké sníčky! Uspávanie detí je už od malého bábätka zložité. Častokrát sa to nezaobíde bez plaču, protestov, ponosovania či vykrikovania a vybiehania z detskej izbičky. Musí to tak však byť?

Frizzante vs. Spumante? Alebo prečo je Spumante víno prémiovejšie. Základné rozdiely vo výrobe vín ako je prosecco, sekt či šampanské sú už pomerne známe, najmä pre skutočných milovníkov perlivých či šumivých vín. 

Leto a prázdniny pomaly končia a s tým prichádza obdobie ba- bieho leta. Čas v roku, kedy si ešte môžeme užiť posledné chvíľky slnečných dní a zároveň načerpať inšpiráciu zo začínajú- cej farebnej jesene. Vychutnajte si naplno toto obdobie s našimi osviežujúcimi drinkami...

Letné obdobie je ako stvorené na skúšanie nových vecí. Využite slnečné dni naplno a preneste sa do kúzelných dvadsiatych rokov minulého storočia s legendárnym drinkom FRENCH 75...

Používanie „dennej a nočnej“ zubnej pasty nie je len trend, má svoje opodstatnenie! Kombinované používanie dvoch zubných pást nie je až tak rozšírenou rutinou. Nesúvisí to len s krásnym a žiarivým úsmevom, ale práve aj s naším zdravím.

Tak to má fakt šťavu! Obľúbené vzory z ponožiek, ale aj mnoho ďalších, môžete objaviť na horúcich letných novinkách z Dedolesa. Do sortimentu pribudli veselé plážové šľapky, ktoré si zamiluje každý.

Prečo pizza z pizzerie chutí oveľa lepšie než tá, ktorú si pripravíte doma? Pretože je upečená v špeciálnej peci pri vysokých teplotách, ktoré žiadna rúra nedosahuje. Pizzaiolo je prvá domáca pec na pizzu, ktorá dosiahne teplotu 400 °C.

Dym je to, čo odlišuje bežnú kuchyňu od veľkej, skvelej chuti grilovania. Jednoduchým pridaním niektorých ochutených drievok alebo lupienkov do receptu, alebo dokonca údením lososa na drevenej doštičke sa vaše jedlo posunie na úplne novú úroveň chuti. 

Užite si leto v štýle hollyvoodskych  80. rokov. Namiešajte si Pink Chevrolet a okúzlite svoje chuťové poháriky  lahodným šumivým vínom Hubert Grand Rosé.

Aj bežný deň sa môže stať netradičným. Ľudia sa rozdeľujú na dva typy – čaj či káva? Typické nápoje, ktoré sú sú- časťou raňajok. Čo by ste pove- dali na to, keby ste ich vymenili za niečo osviežujúcejšie počas nadchádzajúcich teplých rán a zároveň niečo, čo vám zaručí neobyčajný začiatok dňa?

 

Prievan v šatníku aj rozlúčka s lapačmi prachu. Využime svoj čas na to, aby domácnosť získala viac miesta, mohla sa nadýchnuť a voňala čistotou. Nechajte si poradiť od známych influencierok Jany Tomas a Adriany Polákovej.  

Talianska značka N.A.E. prichádza s udržateľnými tuhými produktmi na vlasy, pleť a telo. Zložky v produktoch značky N.A.E. sú z 99% prírodného pôvodu, bez silikónov a umelých farbív. Ide o rýdzo vegánske mydlá z prírodných a organických ingrediencií.

Ako povedal sám veľký Johann Wolfgang von Goethe:Samota je pekná vec, keď človek žije sám so sebou v mieri a ak má čo robiť.“ Toto jeho poznanie je v súčasnosti aktuálnejšie než kedykoľvek predtým. Inšpirujte sa, ako zvládnuť túto niekoľkotýždňovú „one man show“ plnohodnotne.

DailyMix – plnohodnotné jedlo novej generácie. Kokteil plný proteínov, vitamínov, minerálnych látok a vlákniny je vhodný ako jedlo nielen pre všetkých športovcov a aktívnych ľudí, ale aj pre seniorov...

Krásna v každom detaile, autentická ako skutočné drevo. Taká je nová podlaha z kolekcie SIGNATURE, ktorú na trh prináša značka Quick-Step. Signature je laminátová podlaha, ktorá vyzerá ako reálne prírodné drevo, a to bez akýchkoľvek kompromisov.

Tradičná vôňa, ktorá dokáže viac. Dezinfekčné prostriedky sú už niekoľko týždňov nedostup- né, pričom pravidelné umývanie rúk a hygiena majú tú najvyššiu prioritu. 4771 Pravá kolínska voda Eau de Cologne sa vyznačuje nielen osviežujúcou vôňou, ale tiež prísadami, ktoré majú dezinfekčné vlastnosti.

Niečo je vo vzduchuKeď prí- roda v marci prechádza každo- ročnou premenou vyrážajúcou dych, jedno je isté: je čas no- vých zážitkov. Cítime sa inšpi- rovaní: odkladáme zimné oble- čenie a zahaľujeme sa do čer- stvých, neznámych vôní.

O chudnutí sa vraj najlepšie rozpráva za plným stolom. Večná téma, pri ktorej sa zastaví nejeden rozhovor. Prečítajte si našich 5 dobrých rád, ako chudnutie konečne spoľahlivo naštartovať!

Každá sezóna prináša nové trendy, ale džínsy nájdete v módnej kronike všetkých desaťročí. Sú nesmrteľné. Ich všestrannosť necháva priestor kreativite a pohodliu. Ako v tom- to kúsku skutočne zažiariť?

Talianska ikonická značka SMEG exkluzívne v predajniach Potten & Pannen – Staněk.  Taliansky SMEG predstavil dizajnové malé kuchynské spotrebiče v modernom retro štýle, ale aj v limitovaných návrhárskych edíciach, urče- ných pre tých najnáročnejších zákazníkov.

 

REKLAMNÍ PARTNER

__________________________

 

 

Kozmetika

Rozvoňajme jeseň!

21.09.2020 22:18

Zatvorte oči, otvorte zmysly a tancujte

10.08.2020 15:08

Umenie nájsť si čas pre seba.

17.07.2020 21:23
Záznamy: 1 - 3 zo 44
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Cestovanie

Ostrov duchov

15.05.2015 16:05

BALI – OSTROV BOHOV

10.04.2015 20:14

Ostrov bohov

08.02.2015 14:55

Andalúzia - klenot Španielska

21.01.2015 13:06