Plavky pre všetky tvary: Našli sme také, ktoré vám sadnú, nech máte akúkoľvek postavu. Sezóna plaviek je tu a verte, že lepšie, než trápiť sa diétami, je kúpiť si plavky, ktoré vám skutočne sadnú. Pomôžeme vám vybrať správnu veľkosť a strih presne podľa vašej postavy a odvahy. 
 

Sladký Valentín:

Inšpirujte sa dokonalými dezertami od Dr.Oetker. Vyzerajú krásne a chutia úžasne!

Mať čistú domácnosť od rána do večera je snom každej gazdinky. Na to, aby bol aj váš dom oázou čistoty a útulnosti, však nemusíte denne behať s pra- chovkou a vysávačom.

  Pripravení na advent? Tieto doplnky by vám chýbať nemali!

Je koniec roka a väčšina z nás bilancuje, čo sa za uplynulé mesiace podarilo, nepodarilo, čo bolo super a čo by mohlo byť ten nadchádzajúci rok lepšie. Máte už plány na budúci rok? Sú v nich zmeny v bývaní či v interiéri? 

Chcete vedieť, aké sú trendy na rok 2022?

Tipy na darčeky

Luxus pod vianočným stromčekom

Doprajte to najlepšie na Vianoce sebe aj svojím...

Pečieme s láskou aj v roku 2022!

Inšpirujte sa láskou k pečeniu! Vráťte sa...

Nápadité vianočné balíčky, ktoré rozhodne potešia

Vianoce sa blížia každým dňom a väčšina z nás už...

Záznamy: 1 - 3 zo 6
1 | 2 >>

Užite si svoj jedinečný čas s aperolom! Aperol Spritz je absolútne neprekonateľná ikona ľahkých moderných drinkov, ktorá je u nás už skoro rovnako populárna ako v Taliansku, kde nápoj vznikol. 

 

Ako dlho už hľadáš dovolen- kovú destináciu, ktorá je úpl- ne jedinečná? Miesto, na ktorom sa za horúcich dní a nezabudnuteľných nocí splnia všetky tvoje letné túžby a očakávania. Už nemusíš hľadať...

Syčiace steaky pred očami a bujará zábava za chrbtom. Nech vyznie grilovačka akokoľvek zábavne, ten, kto má na starosti gril, ju vníma o odlišne. Nemôže ani na chvíľu zabudnúť na to, že pod poklopom grilu sa rodí nový kulinársky zážitok. Alebo to môže byť predsa len inak?

Chcete sa do leta pýšiť štíhlej- šou postavou? Poradíme, ako na to! Žiadne drastické zmeny, pomaly, krok za krokom začnite formovať vaše telo, aby ste sa mohli už o niekoľko týždňov pochváliť atraktívnejším zovňajškom. Čo by ste mali v prvom rade urobiť? Nehladujte, doprajte si vyvážené jedlo.

 

Vytrieď šatník!  Využi zmysluplné triedenie oblečenia. Aupark a Nosene povzbudzuje k zodpovednému prístupu k svojmu šatníku. 

Práca z domu sa stala bežnou súčasťou našich dní. Aj keď by ste si možno povedali, že táto zmena nekladie príliš veľké nároky na náš denný režim alebo si nevyžaduje dokonalú úpravu zovňajšku, predsa sú situácie a profesie, kedy aj videocall musíme absolvovať dokonalo upravené. Prinášame vám krátky bedeker „home officovej módy“.

Už aj na Slovensku majú ženy možnosť stretnúť sa so španielskou kozmetikou ENDOR®. Ide o technologicky unikátnu lekársku kozmetiku s obsahom aktívnych nanočastíc zlata a oligomérov kyseliny hyalurónovej.

Frizzante vs. Spumante? Alebo prečo je Spumante víno prémiovejšie. Základné rozdiely vo výrobe vín ako je prosecco, sekt či šampanské sú už pomerne známe, najmä pre skutočných milovníkov perlivých či šumivých vín. 

Používanie „dennej a nočnej“ zubnej pasty nie je len trend, má svoje opodstatnenie! Kombinované používanie dvoch zubných pást nie je až tak rozšírenou rutinou. Nesúvisí to len s krásnym a žiarivým úsmevom, ale práve aj s naším zdravím.

Prečo pizza z pizzerie chutí oveľa lepšie než tá, ktorú si pripravíte doma? Pretože je upečená v špeciálnej peci pri vysokých teplotách, ktoré žiadna rúra nedosahuje. Pizzaiolo je prvá domáca pec na pizzu, ktorá dosiahne teplotu 400 °C.

Dym je to, čo odlišuje bežnú kuchyňu od veľkej, skvelej chuti grilovania. Jednoduchým pridaním niektorých ochutených drievok alebo lupienkov do receptu, alebo dokonca údením lososa na drevenej doštičke sa vaše jedlo posunie na úplne novú úroveň chuti. 

Aj bežný deň sa môže stať netradičným. Ľudia sa rozdeľujú na dva typy – čaj či káva? Typické nápoje, ktoré sú sú- časťou raňajok. Čo by ste pove- dali na to, keby ste ich vymenili za niečo osviežujúcejšie počas nadchádzajúcich teplých rán a zároveň niečo, čo vám zaručí neobyčajný začiatok dňa?

 

Prievan v šatníku aj rozlúčka s lapačmi prachu. Využime svoj čas na to, aby domácnosť získala viac miesta, mohla sa nadýchnuť a voňala čistotou. Nechajte si poradiť od známych influencierok Jany Tomas a Adriany Polákovej.  

O chudnutí sa vraj najlepšie rozpráva za plným stolom. Večná téma, pri ktorej sa zastaví nejeden rozhovor. Prečítajte si našich 5 dobrých rád, ako chudnutie konečne spoľahlivo naštartovať!

Talianska ikonická značka SMEG exkluzívne v predajniach Potten & Pannen – Staněk.  Taliansky SMEG predstavil dizajnové malé kuchynské spotrebiče v modernom retro štýle, ale aj v limitovaných návrhárskych edíciach, urče- ných pre tých najnáročnejších zákazníkov.

DailyMix – plnohodnotné jedlo novej generácie. Kokteil plný proteínov, vitamínov, minerálnych látok a vlákniny je vhodný ako jedlo nielen pre všetkých športovcov a aktívnych ľudí, ale aj pre seniorov...

Nové číslo v predaji!

Podržme sa navzájom: Príbehy piatich hrdiniek všedných dní sú inšpiráciou pre tisícky žien...

Šibanie, polievanie a jedlo - tri veci, ktoré sú a boli nutnosťou počas Veľkej noci.  Viete prečo sa v tento sviatok šibe, polieva a vo veľkom hoduje?

Značka Schwarzkopf otvorila 
v Berlíne svoj prvý zážitkový obchod

Povedz mi, v čom doma chodíš, a ja ti poviem, či si oddýchneš...

Ronald McDonald House Charities podáva pomocnú ruku aj na oddelení detských pacientov s COVID-19 na Kramároch.

Aktuálne

HEINEKEN Slovensko podporuje HORECA segment prostredníctvom HORECA Academy

15.06.2022 21:33
Školí prevádzky v čapovaní aj navrhuje...

Ocko, Ty si Naj!

31.05.2022 09:07
 Aby sme sa nestali dlžníkmi ani otcom,...

Knihovrátok vymení vaše knihy, ktoré už nečítate, za nové príbehy

26.05.2022 22:22
Domácnosť bez knižiek snáď ani neexistuje. Pre...
Záznamy: 1 - 3 zo 259
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

REKLAMNÍ PARTNER

__________________________