Nezabudnite na Deň otcov!

Najkrajším darom prírody je život. Silná osobnosť akou je v našich životoch otec, si zaslúži poďakovanie a ocenenie. 

Drobnosti, ktorými vyčaríte ús- mev na tvári každému dieťaťu (nielen) na MDD. Dedoles na našich najmenších myslí neustá- le, a preto ponúka sortiment, ktorý vyčarí úsmev na tvári všet- kým malým i väčším deťom. Skúste ich na Deň detí potešiť veselými ponožkami. Deti sú tí prví, ktorí ocenia, že je každá iná.
 

Aj bežný deň sa môže stať netradičným. Ľudia sa rozdeľujú na dva typy – čaj či káva? Typické nápoje, ktoré sú sú- časťou raňajok. Čo by ste pove- dali na to, keby ste ich vymenili za niečo osviežujúcejšie počas nadchádzajúcich teplých rán a zároveň niečo, čo vám zaručí neobyčajný začiatok dňa?

 

Deň matiek patrí k najmilším sviatkom v roku. Každú mamičku najviac poteší vlastnoručne vyrobený darček od svojej malej ratolesti. S tipmi na vhodný darček prichádza aj Dedoles.

Prievan v šatníku aj rozlúčka s lapačmi prachu. Využime svoj čas na to, aby domácnosť získala viac miesta, mohla sa nadýchnuť a voňala čistotou. Nechajte si poradiť od známych influencierok Jany Tomas a Adriany Polákovej.  

Talianska značka N.A.E. prichádza s udržateľnými tuhými produktmi na vlasy, pleť a telo. Zložky v produktoch značky N.A.E. sú z 99% prírodného pôvodu, bez silikónov a umelých farbív. Ide o rýdzo vegánske mydlá z prírodných a organických ingrediencií.

Ako povedal sám veľký Johann Wolfgang von Goethe:Samota je pekná vec, keď človek žije sám so sebou v mieri a ak má čo robiť.“ Toto jeho poznanie je v súčasnosti aktuálnejšie než kedykoľvek predtým. Inšpirujte sa, ako zvládnuť túto niekoľkotýždňovú „one man show“ plnohodnotne.

Iba jeden deň v roku, 22. apríla, si pripomíname Deň Zeme. Ale čo deň, to šanca na znižovanie ekologickej stopy. Triedenie odpadu a vypínanie svetiel v čase klimatickej krízy už nestačí. Každý môže prispieť svojou troškou. Napríklad aj kúpou ponožiek.

DailyMix – plnohodnotné jedlo novej generácie. Kokteil plný proteínov, vitamínov, minerálnych látok a vlákniny je vhodný ako jedlo nielen pre všetkých športovcov a aktívnych ľudí, ale aj pre seniorov...

Krásna v každom detaile, autentická ako skutočné drevo. Taká je nová podlaha z kolekcie SIGNATURE, ktorú na trh prináša značka Quick-Step. Signature je laminátová podlaha, ktorá vyzerá ako reálne prírodné drevo, a to bez akýchkoľvek kompromisov.

Tradičná vôňa, ktorá dokáže viac. Dezinfekčné prostriedky sú už niekoľko týždňov nedostup- né, pričom pravidelné umývanie rúk a hygiena majú tú najvyššiu prioritu. 4771 Pravá kolínska voda Eau de Cologne sa vyznačuje nielen osviežujúcou vôňou, ale tiež prísadami, ktoré majú dezinfekčné vlastnosti.

Niečo je vo vzduchuKeď prí- roda v marci prechádza každo- ročnou premenou vyrážajúcou dych, jedno je isté: je čas no- vých zážitkov. Cítime sa inšpi- rovaní: odkladáme zimné oble- čenie a zahaľujeme sa do čer- stvých, neznámych vôní.

Barani už po tretíkrát ukázali, ako treba spoločne bojovať za dobrú vec! Hráči z klubu HC ´05 iClinic Banská Bystrica sa rozhodli aj tento rok odohrať benefičný zápas v špeciálnych dresoch. Vďaka ich následnej dražbe sa im podarilo získať finančný výťažok vo výške 3 616 €, ktorý poputuje na verejnú zbierku AVON Pochod 2020.

 

O chudnutí sa vraj najlepšie rozpráva za plným stolom. Večná téma, pri ktorej sa zastaví nejeden rozhovor. Prečítajte si našich 5 dobrých rád, ako chudnutie konečne spoľahlivo naštartovať!

Každá sezóna prináša nové trendy, ale džínsy nájdete v módnej kronike všetkých desaťročí. Sú nesmrteľné. Ich všestrannosť necháva priestor kreativite a pohodliu. Ako v tom- to kúsku skutočne zažiariť?

Talianska ikonická značka SMEG exkluzívne v predajniach Potten & Pannen – Staněk.  Taliansky SMEG predstavil dizajnové malé kuchynské spotrebiče v modernom retro štýle, ale aj v limitovaných návrhárskych edíciach, urče- ných pre tých najnáročnejších zákazníkov.

Osemdesiatky sú späť!    PUMA a britská návrhárka Sophia Web-ster prinášajú novú kolekciu inšpirovanú 80. rokmi - návrat v čase za neónmi a cvičebnými úbormi.

 ================ 

Nakúpte, zotrite, vyhrajte! 

 

REKLAMNÍ PARTNER

__________________________

 

 

Kozmetika

Pre malých hrdinov a princezné

19.06.2020 20:15

Žite “Bella Vita”!

26.04.2020 21:55

Skroťte neposedné vlásky

14.02.2020 21:43
Záznamy: 1 - 3 zo 41
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Cestovanie

Ostrov duchov

15.05.2015 16:05

BALI – OSTROV BOHOV

10.04.2015 20:14

Ostrov bohov

08.02.2015 14:55

Andalúzia - klenot Španielska

21.01.2015 13:06