Ani tento rok Starbucks nezabúda na oslavu najstra- šidelnejšieho sviatku v roku. Tento rok pre svojich zákazníkov vyčaroval úplne nové Phantom Frappuccino, ktoré ohúri nielen originálnou chuťou, ale aj výzorom. Odvážite sa ochutnať najstrašidelnejší nápoj sezóny?

Čaká vás detská Halloween párty? Inšpirujte sa, ako na to a čomu sa vyhnúť.Podobné našim karnevalom, no s iným významom a dátumom. Reč je o halloweenskych párty pre deti –  podujatiach, ktoré sú u nás pomernou novinkou...

Nedávno oslávil svoje žívotné jubileum a jeho fanynkám, sa nechce veriť, že už má 80! Takto sme začínali v úvode, keď sme vám priniesli exkluzívny rozhovor, ktorý s Karlom Gottom uskutočnil český hudobný publicista Miloš Skalka. Karel Gott vymenil jedno nebo za druhé, ale jeho slová majú aj dnes čo povedať... 

Vegánske produkty sa v súčasnosti tešia veľkej obľube. Dr. Oetker prichádza s vegánskou alternatívou ku kyslej smotane.Trh obohatí jedinečnou a lahodnou smotanovou novinkou - Creme VEGA

Galéria Danubiana Meulensteen Art Museum v Čuňove bude miestom stretnutia moderného umenia a automobilových tech- nológií BMW. Návštevníci sa okrem iného zoznámia s novou expozíciou Gérarda Rancinana, jedného z najvýznamnejších francúzskych fotografov.

Večer plný hviezd a zmyselných vôní. To bol krst najnovších voňavých noviniek, ktoré exkluzívne predstavil AVON. Zmyselné vône v sebe nesú silu osobnosti, stopu i vnútornú iskru, ktorá prerastie do spaľujúceho ohňa. Symbolom tejto podmanivej esencie je bohyňa, ktorú zosobňuje energická diva Dara Rolins.

Každá sezóna prináša nové trendy, ale džínsy nájdete v módnej kronike všetkých desaťročí. Sú nesmrteľné. Ich všestrannosť necháva priestor kreativite a pohodliu. Ako v tom- to kúsku skutočne zažiariť?

Splň si svoj americký sen a naplánuj si letnú brigádu v USA už dnes!  Ak rád spoznávaš zaujímavých ľudí, miluješ cestovanie a rád sa učíš nové veci, už teraz si môžeš naplá- novať svoje ďalšie nezabudnu- teľné leto. Pracuj v zahraničí, a to rovno v zemi neobmedzených možností, Amerike!

Keď vás ráno pošteklia slnečné lúče a viete, že vás čaká nádherný deň, keď sa obyčajná náhodná známosť ukáže ako milé prekvapenie alebo keď na večernom koncerte zaznejú prvé tóny vašej obľúbenej pesničky – #YOURMOMENT

Leto je v plnom prúde a s ňou prichádza i detská radosť, smiech a najmä zelené kolená na nohaviciach z bláznivých zážitkov. Neodmysliteľnou súčasťou každého dobro- družstva je spoľahlivý, originálny a kreatívny batoh, ruksak či dokonca školská taška

Niektoré deti perfektne ovládajú technológie oveľa skôr, ako sa vedia sami podpísať.Písanie rukou ovplyvňuje študijné úspechy žiakov. Začnite trénovať už v škôlke.

Leto je tu a s ním aj teplé dni a večery, ktoré volajú po posedeniach s rodinou alebo priateľmi niekde v prírode či na záhrade. A čo iné patrí k príjemnému vonkajšiemu posedeniu ako skvelé jedlo? Ak hľadáte inšpiráciu, nechajte sa inšpirovať víťazom súťaže MasterChef, Romanom Kotlářom.

Talianska ikonická značka SMEG exkluzívne v predajniach Potten & Pannen – Staněk.  Taliansky SMEG predstavil dizajnové malé kuchynské spotrebiče v modernom retro štýle, ale aj v limitovaných návrhárskych edíciach, urče- ných pre tých najnáročnejších zákazníkov.

Jednodielne alebo dvojdielne plavky? Odviažte sa a vplávajte do novej sezóny naozaj štýlovo. Prinášame vám top plavkové trendy pre rok 2019.

Ako zbaliť dieťa do školy v prírode? Blíži sa koniec školského roka, a s tým aj obdobie škôl v prírode, táborov a výletov. Najvyšší čas popremýšľať, či má vaše dieťa v šatníku všetko, čo bude potrebovať.

Posuňte svoj výkon! Športová značka PUMA predstavuje hneď niekoľko typov nových bežeckých topánok, takže si tie pravé vyberie naozaj každý. Už známu rodinu HYBRID doplnia teraz topánky HYBRID Astro, HYBRID Fuego a HYBRID Sky. 

Keď teplota vonku stúpa, oplatí sa nahradiť vašu obľúbenú horúcu kávu za jej príjemne osviežujúcu verziu. Ochutnajte osviežujúce letné menu v Starbuckse – presne to potrebujete pre dokonalý horúci letný deň!

 

Namiešajte si jedlo budúcnosti! Žijete hektickým životom, nestí- hate sa kvalitne najesť, ale nechcete sa stravovať bezhla- vo? Vyskúšajte Manu!

Obľúbený puding prichádza na trh aj vo forme strakatej torty, ktorej neodolá žiadny maškrt- ník. Paula strakatá torta je dokonalou pochúťkou na každú príležitosť.Nadýchaný kakaový korpus a jedinečný strakatý pu- dingový krém si zamilujú malí i veľkí. Radosť budú mať predo- všetkým naši najmenší, na ktorých čakajú zábavné maľovanky na vnútornej strane každého balenia.

Osemdesiatky sú späť!    PUMA a britská návrhárka Sophia Web-ster prinášajú novú kolekciu inšpirovanú 80. rokmi - návrat v čase za neónmi a cvičebnými úbormi.

Oslávte Deň matiek so sladkým makovým pokušením. Nielen- že je plný zdraviu prospešných minerálov a vitamínov, ale urči- poteší aj mlsné jazýčky gratulantov i oslávenkýň.

Celá v čiernom. A prečo nie? Farebné trendy prichádzajú a  odchádzajú, ale čierna sa drží v rebríčkoch popularity dlhé roky. Podľahli jej tiež mnohé celebrity ako Karl Lagerfeld, Victoria Beckham, Cara Delevigne či Angelina Jolie, ktoré aj v monochromatických outfitoch neustále prekvapujú kreatívnym stylingom. Ako teda nosiť čiernu a neupadnúť do jednotvárnosti?

Zápisy detí do 1. ročníka sú už  v plnom prúde. Vedeli ste, že správny úchop a sed patria medzi základné schopnosti, ktoré by si malo dieťa osvojiť ešte pred nástupom do prvého ročníka

PUMA a ADER ERROR predsta- vujú kolekciu inšpirovanú mlados- ťou. Kolektív umelcov vytvoril nový a originálny súbor topánok a oblečenia stierajúci hranice medzi umením, módou a športom.

Jar plná radosti a vôní - rozmaznávajte sa s kozme- tickými novinkami od spoločnosti AVON. Doprajte si, po čom túži nielen vaše telo, ale aj duša! Užívajte si absolútnu ženskosť, ktorá predstavuje celé spektrum krásy, vonkajšej ale i vnútornej. Každá žena ju v sebe má, bez ohľadu na vek, vzhľad či povolanie. 

Ben Cristovao je novým ambasádorom značky PUMA. Spevák, textár a profesionálny bojovník v brazílskom jiu-jitsu sa spojil so značkou PUMA v kampani PUMA Man. 

Ste milovníkom pastelových farieb? Nebojte sa ich prepašovať aj do interiéru. Pôsobia jemne, upokojujúco a najlepšie vyniknú v kombinácii s bielou farbou.

Rozhodli ste sa potešiť na Valentína seba a partnera novými kúskami spodnej bielizne?  Spravte si rýchly test a zistite, aká spodná bielizeň je pre vás tá pravá.

Prekvapili vás nečakane hostia? Prekvapte aj vy ich...

 

  

REKLAMNÍ PARTNER

__________________________

 

 

Kozmetika

Pre pery ako umelecké dielo

28.03.2015 19:08

Tajomstvo mladej pleti - Magnifica Plus

21.03.2015 12:33
Záznamy: 37 - 38 zo 38
<< 9 | 10 | 11 | 12 | 13