Slovenské Vianoce majú mnoho podôb.Poznáte ich? Kapor, zemiakový šalát a rozprávky. Vianočná klasika, ktorá nikdy neomrzí. Najkrajšie sviatky roka však majú oveľa viac podôb. Stačí nazrieť za dvere domácnosti v jednotlivých regiónoch.

Vyberáte vysávač? Spotrebitelia sa po novom budú môcť oprieť o spoľahlivejšie informácie od výrobcov. Karty zamiešala cyklónová technológia vo vysávačoch Dyson.

Revolúcia pokračuje! PUMA predstavuje RS-X reinvention a nechýbajú ani nové kolekcie na tému Hot Wheels a ikonických vinylových hračiek. Tradičný "osemdesiatkový" systém RS (Running System) posúva na ďalšiu úroveň a tvorí z neho budúcnosť.

Na jeseň sa väčšinou zababú- šime do teplých kabátov, veľ- kých šálov a do deky pred tel- kou...Čo však v prípade, že ešte aj v polovici novembra sa dajú nosiť 20-denové pančuchové nohavice?!? No nič, milé dámy, vstávať a cvičiť!

Oslávte Svetový deň vegánov objavovaním nových chutí v tradičných pokrmoch i vegán- skych špecialitách. Prvého novembra oslávia svoj svetový deň nadšenci rastlinnej stravy.  Prinášame vám zopár receptov, ktoré obohatia vašu kuchyňu o nové kulinárske zážitky. 

Svetoznáma Mona Líza Leonarda Da Vinciho je aj vďaka svojmu tajomnému úsmevu nepochybne jedným z najslá- vnejších obrazov všetkých čias. Každý, kto sa jej pozrie do očí, sa ťažko ubráni otázke: Kto to je a čo si myslí? 

BMW sa rozhodlo jej mlčanie ukončiť.

Viete, ako sa obliecť na módnu prehliadku? Tento rok trendy udávate vy. Nákupné maniačky a módni šialenci po celom svete prehrabávajú svoje šatníky, aby našli tie najlepšie kúsky. Prečo? Lebo sezóna módnych prehliadok je v plnom prúde. 

Nezaostáva ani Slovensko...

Prvý októbrový deň tradične patrí oslave Medzinárodného dňa kávy. Pri tejto príležitosti pripravili finalisti baristického šampionátu v Starbucks recepty na netradičné kávové variácie, ktoré si pripravíte jednoducho aj doma. Sychravé jesenné dni si tak môžete spestriť jedinečnými chuťovými variáciami, ktoré vám spestria toto ročné obdobie a pripomenú leto.

Čierna a biela: odlišné, a predsa tvoria dokonalý celok. Puristické, a pritom vôbec nie nudné. Klasickádvojica farieb stelesňuje čistú eleganciu a vo svojej jednoduchosti dokáže podať jasnú výpoveď. Objavte s.Oliver BLACK LABEL.

Nesmúťte za grilovacou sezó- nou a príjemnými posedeniami s priateľmi pri chutnom jedle a lahodnom pohári vína. Máme pre vás tip, ako môžete preme- niť váš varný panel za okamih na gril a vychutnávať si  atmo- sféru grilovačky po celý rok.

Nový klenot zo sveta vôní. Každoročne kozmetická spo- ločnosť AVON s príchodom je- sene uvádza novú vôňu v rám- ci výnimočného večerného po- dujatia. Nebolo tomu inak ani tentokrát, kedy uprostred lesku krištáľov a hry svetiel pokrsti- la dámsky parfum Luminata         spevácka diva Dara Rolins.

Prečo nemajú dnešné deti radosť z učenia? Prezradí učiteľka angličtiny. Aký je ten najlepší spôsob, ako ich naučiť angličtinu, ktorú budú potrebo- vať v živote. No bez stresu či nudy, zato s radosťou z učenia sa a spoznávania nových vecí. 

  Ľahký drink s ťažkým menom - COINTREAU FIZZ  [kuantró fiz]  Tohtoročné leto je v znamení ľahkosti! Spríjemnite si aj vy horúce popoludnie miešaným nápojom s nízkym obsahom alkoholu, ktorý má výlučne prírodné zloženie, obsahuje esenciálne oleje a naopak žiadne umelé konzervanty, éčka či pridané farbivá. Horkosladký pomarančový likér je základom koktailu, ktorého meno je síce ťažké vysloviť, no jeho ľahkosť a osviežujúca pomarančová chuť si vás získajú.

Chudnutie a diéty sú nekoneč- nou témou s množstvom rád, tipov a odporúčaní. Za čo jedna teória ručí, to druhá vyvracia. Pre bežného smrteľníka je pomerne ťažké odhaliť pravdu a zvoliť si tak správny spôsob, ako sa vyhnúť zbytočným omylom a chybám. Vybrali sme pre vás tie najrozšírenejšie, aby ste sa im bezpečne vyhli.

Hľadáte tip na update grilovacej výbavyy? Soľná doska vyrobená z ružovej himalájskej kamennej soli vydrží aj extrémne vysoké teploty. Možno ju tak používať na varnej doske či grile, v kla- sickej aj parnej rúre, ale aj ako chladenú servírovaciu tácku. Prináša ešte šťavnatejší zážitok jedla, či už ide o jeho uchovávanie, prípravu či finálne podávanie. 

Zarastená brada a fúzy sú už niekoľko rokov jedným zo zna- kov trendy a moderného muža. Vedia však páni, ako má vyzerať správna starostlivosť? Čo robiť, aby fúzy i brada každého muža nielen pekne vyzerali, ale zostali aj nepoškodené?

FENTY PUMA by RIHANNA sa vracia do NYC s novou módou, ktorá popiera gravitáciu. Kolekcia FENTY PUMA by RIHANNA opäť upozorňuje na perfektnú kombináciu luxusných a športových prvkov, ktoré dokážu spoločne urobiť len Rihanna a PUMA.

Tenisky z PET fliaš? Prečo nie? adidas prináša novú kolekciu tenisiek, ktoré sú vyrobené z recyklovaného oceánskeho plastového odpadu. Na výrobu jedného páru tenisiek sa využije približne 11 použitých plastových fliaš.

Prekvapili vás nečakane hostia? Prekvapte aj vy ich...

 

REKLAMNÍ PARTNER

__________________________

 

 

Kozmetika

Krása a dizajn spolu v nečakanej a výnimočnej kombinácii.

08.04.2015 18:40

Pre pery ako umelecké dielo

28.03.2015 19:08

Tajomstvo mladej pleti - Magnifica Plus

21.03.2015 12:33
Záznamy: 31 - 33 zo 33
<< 7 | 8 | 9 | 10 | 11

Zdravie/Wellness