Osemdesiatky sú späť!    PUMA a britská návrhárka Sophia Web-ster prinášajú novú kolekciu inšpirovanú 80. rokmi - návrat v čase za neónmi a cvičebnými úbormi.

Jednodielne alebo dvojdielne plavky? Odviažte sa a vplávajte do novej sezóny naozaj štýlovo. Prinášame vám top plavkové trendy pre rok 2019.

Oslávte Deň matiek so sladkým makovým pokušením. Nielen- že je plný zdraviu prospešných minerálov a vitamínov, ale urči- poteší aj mlsné jazýčky gratulantov i oslávenkýň.

Celá v čiernom. A prečo nie? Farebné trendy prichádzajú a  odchádzajú, ale čierna sa drží v rebríčkoch popularity dlhé roky. Podľahli jej tiež mnohé celebrity ako Karl Lagerfeld, Victoria Beckham, Cara Delevigne či Angelina Jolie, ktoré aj v monochromatických outfitoch neustále prekvapujú kreatívnym stylingom. Ako teda nosiť čiernu a neupadnúť do jednotvárnosti?

Zápisy detí do 1. ročníka sú už  v plnom prúde. Vedeli ste, že správny úchop a sed patria medzi základné schopnosti, ktoré by si malo dieťa osvojiť ešte pred nástupom do prvého ročníka

PUMA a ADER ERROR predsta- vujú kolekciu inšpirovanú mlados- ťou. Kolektív umelcov vytvoril nový a originálny súbor topánok a oblečenia stierajúci hranice medzi umením, módou a športom.

Jar plná radosti a vôní - rozmaznávajte sa s kozme- tickými novinkami od spoločnosti AVON. Doprajte si, po čom túži nielen vaše telo, ale aj duša! Užívajte si absolútnu ženskosť, ktorá predstavuje celé spektrum krásy, vonkajšej ale i vnútornej. Každá žena ju v sebe má, bez ohľadu na vek, vzhľad či povolanie. 

Milujete filmy? Pripravte si s priateľmi večer plný zábavy. Filmový večierok môžete zahájiť s Lay´s kvízom a poriadnou porciou chipsov. Filmy totiž chutia lepšie s Lay´s .

Ben Cristovao je novým ambasádorom značky PUMA. Spevák, textár a profesionálny bojovník v brazílskom jiu-jitsu sa spojil so značkou PUMA v kampani PUMA Man. 

Ktorú ženu by netrápili vrásky? Pomôcť bojovať proti nim môžete správnym životným štýlom a pravidelnou starostlivosťou o pleť s kvalitnými prípravkami.

Ste milovníkom pastelových farieb? Nebojte sa ich prepašovať aj do interiéru. Pôsobia jemne, upokojujúco a najlepšie vyniknú v kombinácii s bielou farbou.

Rozhodli ste sa potešiť na Valentína seba a partnera novými kúskami spodnej bielizne?  Spravte si rýchly test a zistite, aká spodná bielizeň je pre vás tá pravá.

Sviatok všetkých zaľúbených sa blíži a vy hľadáte originálny darček? Urobte tento sviatok nezabudnuteľným. Valentín je predsa špeciálnym dňom ako dať vašej polovičke najavo, že vám na nej záleží, ukázať vašu lásku a vďaku. Prinášame vám zopár romantických nápadov, ktoré potešia a prekvapia. 

Prekvapili vás nečakane hostia? Prekvapte aj vy ich...

Vyberáte vysávač? Spotrebitelia sa po novom budú môcť oprieť o spoľahlivejšie informácie od výrobcov. Karty zamiešala cyklónová technológia vo vysávačoch Dyson.

Čierna a biela: odlišné, a predsa tvoria dokonalý celok. Puristické, a pritom vôbec nie nudné. Klasickádvojica farieb stelesňuje čistú eleganciu a vo svojej jednoduchosti dokáže podať jasnú výpoveď. Objavte s.Oliver BLACK LABEL.

Nesmúťte za grilovacou sezó- nou a príjemnými posedeniami s priateľmi pri chutnom jedle a lahodnom pohári vína. Máme pre vás tip, ako môžete preme- niť váš varný panel za okamih na gril a vychutnávať si  atmo- sféru grilovačky po celý rok.

Kozmetika

Rozžiarte svoju farbu vlasov a dodajte im objem ako od profesionálneho stylistu

26.11.2015 14:30

Číslo 1 pre vaše vlasy

24.11.2015 14:45

Je tam, ale nevidieť ho.

25.08.2015 15:28
Záznamy: 31 - 33 zo 37
<< 9 | 10 | 11 | 12 | 13 >>

 

REKLAMNÍ PARTNER

__________________________