Dokonalý pár

08.02.2021 22:09

Zohrané duo. Tohoročného Valentína spolu strávia páry, ktoré k sebe cítia skutočnú, hlbokú lásku, ktorá prešla ťažkými skúškami. Sú šampiónmi dôvery, pochopenia a naladenia, preto ich oslavujeme kúzelne zloženými a ideálne spárovanými vôňami parfémového domu Mäurer & Wirtz. Parfémy s.Oliver skvelo fungujú samostatne, ale akonáhle k sebe postavíte ženský a mužský variant, spoločne vytvárajú dokonale zohranú dvojicu.

 

Zmyselný tanec

Nechajte sa viesť jemnými pohybmi svojej intuície, ktoré nasledujú rytmus vášho ducha – to je vôňa s.Oliver Follow Your Soul. Vôňa, ktorá vníma reč našej duše a pritom jej prepožičiava výraz svojou vôňou: odvahu, eleganciu a cit. Vôňa pre ňu i pre neho je synonymom čírej zmyselnosti, podobne ako precítený tanec, ktorý je charakterizovaný interakciou a vášňou, pri ktorom sa umelec necháva viesť hudbou a svojim vnútorným hlasom.

Spoločné komponenty: ružové korenie, cédrové drevo.

 

Čierna a biela

Čierna a biela: protikladné a predsa v dokonalej jednote. Minimalistické a pritom ani trošku nudné. Klasická farebná dvojica stelesňuje čistú eleganciu a vo svojej jednoduchosti dokáže vyjadriť jasnú výpoveď. Takú, aká sa znovu nachádza vo vôňach s.Oliver BLACK LABEL, ktoré podtrhávajú štýlovú stránku svojho nositeľa.

Spoločné komponenty: pomaranče, citrusy.

 

 

Radosť z okamihu

Prežijeme ten okamih. #YOURMOMENT od s.Oliver nečaká na ďalší veľký míľnik, ale oslavuje život sám o sebe – tu a teraz! Koncept vône oslavuje úsmev, ktorý so sebou deň prináša a okamihy, ktoré sú potechou srdca. Malé, ale napriek tomu veľké dary všedného dňa, ktorých by sme si mali byť viac vedomí. Užite si Valentín spolu!

Spoločné komponenty: exotické ovocie.