Zatvorte oči, otvorte zmysly a tancujte

10.08.2020 15:08
Tanec je jedným z najlepších intuitívnych prejavov, ktorý máme a súčasne predstavuje emocionálnu možnosť na vyjadrenie našich pocitov. Nechajte sa viesť jemnými pohybmi svojej intuície, ktoré nasledujú rytmus vášho ducha – to je vôňa s.Oliver Follow Your Soul. Vôňa, ktorá vníma reč našej duše a pritom jej prepožičiava výraz svojou vôňou, eleganciou a citom. Nová vôňa pre ňu a pre neho je čistá zmyselnosť – podobne ako precítený tanec, ktorý je charakterizovaný vzájomnou interakciou a vášňou, pri ktorej sa umelec nechá unášať hudbou a jeho vnútorným hlasom
 
    
Dámska vôňa
s.Oliver Follow Your Soul WOMEN 
 
Dámska kompozícia šíri v úvodných tónoch prenikavú vôňu citróna, ríbezlí a ružového korenia a strhujúcu životnosť ešte predtým, než sa pomaly rozvinie do jemného kvetinového srdcového tónu z afrodiziatickej ruže, jazmínu a omamnej magnólie. Zmyselné základné tóny nakoniec nechajú vôňu doznieť pútavým a výrazným cédrovým a santalovým drevom.
    
Pánska vôňa
s.Oliver Follow Your Soul MEN 
 
Úvodné tóny maskulínnej kompozície ovocnej vône ružového korenia dopĺňajú oživujúce tóny bergamotu a kardamónu. Srdce mužskej vône z povzbudzujúceho rozmarínu, vibrujúcej ambrózie a lišajníku šíria zmyselnú zvodnú zmyselnosť a plynule prechádzajú do základu, v ktorom sa o vzrušujúci dozvuk postará kompozícia bylinného a drevitého vetivera a cédrového dreva.
 
  
 
 
Portfolio
 
s.Oliver Follow Your Soul WOMEN
Eau de Parfum       30 ml € 24,75 
Eau de Toilette 30 ml € 19,95 
      
      
s.Oliver Follow Your Soul MEN 
Eau de Toilette 30 ml € 19,95 
Eau de Toilette 50 ml tba 
After Shave Lotion 50 ml tba 
      
 
 
s.Oliver Follow Your Soul bude dostupná v polovici augusta 2020 v drogériách dm. 
 

 

Fotogaléria: s.oliver follow your soul

Záznamy: 1 - 4 zo 7
1 | 2 >>