Karin Haydu pokrstila Saturáciu II. – šteklivý román Adriany Šinky

22.04.2016 18:44

Príbeh modelky Sabríny je nabitý láskou, erotikou aj nenávisťou

Dlho očakávané pokračovanie šteklivého románu Saturácia, ktorého autorkou je spisovateľka Adriana Šinka, konečne prichádza na knižný trh.

Elektronickú knihu vo štvrtok 21. apríla uviedla do života jej krstná mama - herečka Karin Haydu. Krstilo sa s pikantnými chilli papričkami v práškovej podobe.

„Svojím románom som sa rozhodla vyplniť miesto v segmente napínavej a ľahko erotickej literatúry pre ženy aj mužov,“ hovorí Adriana Šinka a dodáva, že po elektronickej verzii bude Saturácia II od júla k dispozícii aj v tlačenej podobe.

Román prináša príbeh krásnej a úspešnej modelky Sabríny, ktorá sa pokúša ukončiť vzťah s manželom a začať nový život s iným mužom. V šťastí jej však bráni temné bremeno minulosti.

Príbeh hlavnej hrdinky je nabitý láskou, erotikou, zmyselnosťou aj nenávisťou. Vďaka netradične vystavaným dejovým linkám, ktoré rúcajú princíp chronológie, je zároveň aj veľmi pútavý,“ hovorí krstná mama knižky Karin Haydu.

„Erotika a záujem o sexualitu boli ľudstvu blízke odjakživa, a to nielen v súvislosti s reprodukciou. Preto verím, že román Saturácia, inšpiruje veľa nových čitateliek a čitateľov,“ dodáva Karin Haydu.

E-knihy Saturácia I a II sú aktuálne v predaji na stránke www.martinus.sk. Tlačená verzia je v ponuke kníhkupectva PANTA RHEI. Vydavateľom románu je spoločnosť Label One, obchodným partnerom spoločnosť  Z+M GROUP a mediálnym partnerom knihy je online portál 9em.sk

Autorka Adriana Šinka vyštudovala finančný manažment na Fakulte manažmentu Univerzity Komenského v Bratislave. Pôsobila v modelingu, pracovala aj ako novinárka a manažérka na rôznych projektoch.

 

 

 

Prečítajte si aj: Saturácia I

 

 

 

Fotogaléria: Karin Haydu pokrstila Saturáciu II. – šteklivý román Adriany Šinky