Želírujte s Dr. Oetker počas celého roka!

18.07.2019 10:43

Počuli ste už o tom, že želírovať môžete všetky druhy ovocia počas všetkých ročných období? Že nie? Pripraviť si sirup, džem alebo marmeládu podľa vlastných predstáv môžete vďaka Dr. Oetker počas celého roka s kompletným sortimentom prípravkov na zaváranie, ktorý uspokojí potreby aj najnáročnejších gazdiniek. Vyskúšajte teraz novinku, s ktorou vykúzlite sirupy z kvetov, byliniek i zázvoru. Celkom sami a u vás doma!

Úspešná sezóna s Dr. Oetker môže začať!

2019-04-18.pngStále viac sú obľúbené domáce sirupy, ktoré sa dajú pripraviť z byliniek, či kvetov. A preto pripravil Dr. Oetker pre tohtoročnú sezónu atraktívnu novinku Sirupfix. Novinka je prípravok na zaváranie poctivých domácich sirupov s vysokým ovocným podielom. Výrobok neobsahuje žiadne konzervačné látky. So Sirupfix si vytvoríte originálny vlastný sirup, ktorý bude mať hladkú a tekutú konzistenciu, vysoký podiel ovocia a výraznú ovocnú chuť i farbu. Vykúzlite si domáce bylinkové, kvetinové alebo zázvorové sirupy podľa vlastnej fantázie. Výber cukru, ktorý použijete vo vašom recepte, je iba na vás.

Odporúčaná maloobchodná cena Sirupfix 40 g: 0,75 – 0,79€

 

Želírovanie podľa vlastných predstáv

Dr. Oetker má produkty na prípravu džemov, marmelád, či sirupov pre každého podľa vlastnej fantázie. Medzi najobľúbenejšie produkty na želírovanie patrí Gelfix Extra 2:1. Bude ideálnym pomocníkom, ak chcete spotrebovať menej cukru a zachovať prirodzenú chuť ovocia. Vďaka produktu Pektín nemusíte prepočítavať pomer cukru a ovocia – môžete si pripraviť džem s ovocným podielom až 79%, a to bez konzervačných látok. Dá sa ľahko kombinovať s repným, či trstinovým cukrom. Výrobok je 100% rastlinného pôvodu, obsahuje citrusové pektíny a v džeme pôsobí ako prírodné zahusťovadlo.

Ak máte radi jednoduchosť, kompletná receptúra výrobku Želírovací cukor Extra 2:1 vás presvedčí o tom, že na prípravu skvelého džemu stačí k želírovaciemu cukru pridať iba ovocie. Želírovací cukor so stéviou 3:1 je moderným výrobkom na domácu prípravu džemov s obsahom glykozidov steviolu. Džem vyrobený s týmto želírovacím cukrom obsahuje o 38% menej kalórií ako džem klasický, má lahodnú chuť a zaváranie džemu s ním vám nepotrvá dlhšie ako 5 minút. S produktami Dr. Oetker je príprava domácich džemov  a sirupov jednoduchá a rýchla!

 

 

 

Zapojte sa do súťaže a vyhrajte balíček želírovacích produktov Dr. Oetker!

 

 

Fotogaléria: Želírujte s Dr. Oetker počas celého roka!

Záznamy: 1 - 4 zo 7
1 | 2 >>