Zažiarte ako diva na prehliadkovom móle

14.10.2016 16:47

Dokonalé tvary, výrazné vzory, kontrastné materiály – takýto tón udáva tohtoročná jeseň pre prehliadkové móla. Doprajte svojmu trendovému šatníku špičkovú starostlivosť. Vďaka limitovanej edícii Perwollu to bude hračka. Môžete mu pokojne zveriť do rúk vaše značkové úlovky alebo módne poklady – dizajnérske kúsky. V štýlovom obale limitovanej edície sa skrýva sila, ktorá vašim farbeným a čiernym obľúbeným kúskom zo šatníka zabezpečí zážitok v 3 dimenziách v podobe intenzity, stability a žiarivosti farieb. Navyše, teraz si s limitovanou edíciou môžete zasúťažiť o exkluzívny kabát navrhnutý Lenkou Sršňovou!

Kráčajte s trendmi

Módne domy oznámili na túto jeseň návrat hravosti, dekadentnosti, nechýba ani intenzívna farebnosť a vzory. Základom bude pestrosť a kombinácia jednotlivých kúskov. Kráčajte preto s módou a vytiahnite to najlepšie z vašich skríň. Inšpirujte sa hitmi nielen pri nosení oblečenia, ale aj pri jeho udržiavaní. Najnovším trendom v starostlivosti o oblečenie je totiž snaha o zachovanie žiarivosti, intenzívnosti a stálosti farieb. To ide ruka v ruke s ochranou vlákien jednotlivých materiálov, z ktorých sú nohavice, sukne, blúzky či tričká vytvorené. Siahnite preto po limitovanej edícii Perwollu Limited Edition 5.0, ktorý už dizajnom svojich obalov prezrádza, že vášmu oblečeniu rozumie. Nájdete ho v dvoch variantoch, ako Perwoll Black Fashion pre intenzívnu tmavú a čiernu, ktorá si podmaní vaše okolie a ako Perwoll Color 

Fashion pre všetky žiarivé a oslnivé farby vo vašom šatníku.

Limitovaná edícia Perwollu obsahuje receptúru Perwoll renew 3D, ktorá presne vie, aký typ starostlivosti vaše oblečenie potrebuje. Vašim farbeným a čiernym obľúbeným kúskom zo šatníka zabezpečí zážitok v 3 dimenziách v podobe intenzity, stability a žiarivosti farieb. S Perwollom tak vyperiete teraz bez problémov rôzne druhy textílií, a to bez toho, aby stratili svoju pôvodnú farbu a tvar. Špeciálna receptúra svojim posilneným zložením chráni každé jedno vlákno a udržuje jeho pôvodnú farbu. Už vás tak nemusí trápiť zašednutie spôsobené praním. Vykročíte do ulíc v módnom oblečení, ktoré na vás strhne všetku pozornosť a zanechá obdiv.

Súťaž o Kabát Perwoll Fashion od Lenky Sršňovej

Perwoll Fashion móde a kvalitným materiálom rozumie. V októbri, v mesiaci zasvätenom dizajnérskym prehliadkam a kolekciám nachádzajúcej sezóny, pre vás pripravil jedinečnú súťaž o kabátik navrhnutý obľúbenou slovenskou návrhárkou Lenkou Sršňovou. Zasúťažte si a ozdobte svoj šatník o farebný šperk v podobe jesenného kabátika, s ktorým budete na ulici neprehliadnuteľné. Starosť nebude ani s jeho čistením. Vyprať ho je možné v pohodlí domova, s Perwollom. Navštívte Facebook Fashion LIVE – Slovak Fashion Week Initiative a odpovedzte na jednoduchú otázku formou komentára: Pri praní akej bielizne je dobré použiť Perwoll Fashion Color? Držíme vám palce. 

Fotogaléria: Zažiarte ako diva na prehliadkovom móle