Vždy pripravený

21.08.2020 19:27

1.2 Spray MAX

Upratovanie nebolo nikdy jednoduchšie! Revolučný plochý mop 1.2 Spray MAX so sprejom a obojstrannou umývacou hlavicou si vás získa pre svoje jednoduché a rýchle použitie. Tento unikátny mop od značky Vileda vám bude verným asistentom pre každodenné upratovanie v domácnosti.

Plochý mop s obojstrannou umývacou hlavicou je doplnený o nádržku na vodu a rozprašovač. Vďaka tomu je 1.2 Spray MAX vždy pripravený pre rýchle a efektívne upratovanie všetkých typov tvrdých podláh. Nádržku naplníte vodou alebo vodou s malým množstvom bežne používaného čistiaceho prostriedku. Potom už len stlačíte spúšť a jemná hmla zo spodnej trysky mopu sa roznesie na podlahu, ktorá je okamžite pripravená k umývaniu. Obojstranný otočný umývací návlek je vyrobený z kvalitného mikrovlákna, vďaka ktorému z podlahy odstránite viac než 99 % baktérií bez nutnosti použitia chemikálií a umyjete až dvakrát väčšiu plochu.

Odnímateľná nádržka na vodu má objem 750 ml, stačí tak na umytie celej veľkej miestnosti. Umývací návlek vyžmýkame ručne a je možné ho vyprať v pračke až na 60 °C.

1.2 Spray MAX vám zaručí ľahké a rýchle upratovanie, ktoré vášmu domovu dodá pocit čistoty.


 

K dostaniu: od 27,29 eur.

Viac informácií nájdete na www.shop.vileda.sk