Vytáča vás, keď musíte pustiť umývačku riadu „na prázdno“ len preto, aby ste ju vyčistili?

19.05.2016 16:37
Odhliadnuc od toho, že je ťažké takýto okamih vo viacčlennej domácnosti vôbec vystihnúť, ide o zbytočné míňanie vody a energie. Ušetrite cenné eurá do rodinnej pokladničky. Vyskúšajte nový Somat čistič umývačky riadu – postará sa o dokonalú čistotu vašej umývačky riadu aj počas normálneho umývacieho cyklu.Vyskúšajte prelomovú novinku značky Somat a čistite umývačku riadu úsporne.
 
Udržujte svoju umývačku „ v kondícii“
Kúpa umývačky riadu sa radí skôr do kolónky premyslených investícií. Keďže sa nejedná o najlacnejší spotrebič, chceme, aby nám slúžila bezchybne a čo možno najdlhší čas. S tým ale prichádza nutná starostlivosť o ňu, ktorú častokrát odignorujeme. Achillovou pätou býva zapínanie prázdneho cyklu, ktorý si bežne dostupné čističe umývačky vyžadujú. To je mnohokrát veľmi obtiažne a nepraktické, keďže väčšinu času je umývačka riadu spolovice plná. 
 
Teraz prichádza riešenie v podobe novinky Somat čistič umývačky riadu v tabletách – dokonale zbaví vašu umývačku zvyškov mastnoty a vodného kameňa, ktorý sa v nej usádza, a to aj keď v nej práve prebieha normálny cyklus umývania riadu. Ušetrite tak spotrebu vody*, energie* a v neposlednom rade drahocenný čas*, ktorý môžete venovať rodine.  
 
Ako novinka funguje
Nový Somat čistič umývačky riadu v tabletách odstraňuje neželanú mastnotu a usadeniny vodného kameňa hlboko vo vnútri umývačky, v postrekovacích ramenách aj v jej filtri počas bežného umývacieho cyklu. Používa sa pritom veľmi jednoducho a je vhodný pre každý typ umývačky riadu. Stačí ho raz za mesiac vložiť do spodnej časti naplnenej umývačky riadu. Navyše, pre docielenie ešte intenzívnejšej čistoty, vyskúšajte kombinované používanie novinky a produktu Somat intenzívny čistič umývačky riadu. Ten stačí použiť každé 3 mesiace, v tomto prípade je ale nutné umývačku predtým vyprázdniť.