Vyskúšajte naše tipy ako na voňavú bielizeň bez škvŕn

21.06.2021 23:10

Svieža a čistá bielizeň

Hranie detí v prírode, na ihrisku či v záhrade so sebou prináša okrem výbláznených detí aj špinavé oblečenie od trávy či blata. Najúčinnejšou zbraňou v boji proti nechceným farebným škvrnám je rýchlosť a účinný prací prostriedok. Príjemná vôňa ovplyvní aj našu náladu a pôsobí aj upokojujúco.

Rýchlosť je kľúčová

Hneď ako zistíte, že vaša bielizeň je znečistená, čo najrýchlejšie ju namočte do studenej vody. Teplá voda by iba podporila usádzanie pigmentov do látky a sťažila by jej odstraňovanie. Oblečenie nedrhnite a škvrnu rozhodne nerozmazávajte servítkou. Ak nemáte možnosť oblečenie namočiť do studenej vody, miesto znečistenia poriadne vysušte.

 

 

Vhodný prací prostriedok a jeho dávkovanie

Čo sa týka dávkovania pracieho prostriedku a aviváže, nenechajte to na náhodu a meranie „od oka“. Pri veľkom  množstve vzniká veľa peny a pranie sa stáva neefektívne. Ak si chcete pranie uľahčiť, vyskúšajte nové pracie kapsuly Rex 3+1 Power Caps. Sú to jedinečné preddávkované kapsuly na pranie aj ťažko odstrániteľných škvŕn, akými sú tráva, červené víno, krv, blato či mastnota. Sú vhodné na bielu aj farebnú bielizeň a kombinujú v sebe silu troch benefitov – zaručujú prvotriednu čistotu a odstránenie nečistôt, sviežosť a žiarivé farby vášho oblečenia, a zároveň odevy prevoňajú zmyselnou vôňou esenciálnych olejov vďaka benefitu Aromatherapy. Dokonalú čistotu zabezpečia pri praní aj pri nízkych teplotách od 20°C. Pracie kapsuly Rex Power Caps sú dostupné v dvoch unikátnych kombináciách vôní a esenciálnych olejov – zmyselná orchidea s makadamiovým olejom alebo elegantný lotus s mandľovým olejom.

Nové kapsuly Rex sú k dispozícií v dvoch veľkostiach za dostupnú cenu, 14 kapsúl za odporúčanú cenu 2,99 € a 40 kapsúl za odporúčanú cenu  6,99 €.