Voňavý štvrtkový večer

06.10.2017 11:53

AVON exkluzívne v spolupráci s Evou Mendes uviedol prvý kombinovateľný parfum!

Štvrtkový večer patril voňavej novinke z dielne spoločnosti AVON Cosmetics. Tá predstavila obojstranný dámsky parfum Avon Eve Duet pozostávajúci z dvoch jedinečných vôní, ktoré sú v dokonalej harmónii. V rovnakom duchu sa niesla aj atmosféra podujatia, ktorého sa zúčastnilo množstvo osobností slovenského spoločenského života.

Hostia si užili dokonalý večer, ktorý odzrkadľoval samotnú vôňu. Tá je typická svojou kombinovateľnosťou, snúbi v sebe zmyselnosť a žiarivosť, vďaka tomu je jednoducho jedinečná. Presne také bolo aj predstavenie nového parfumu.

Krstnou mamou sa stala krásna a charizmatická Soňa Skoncová, ktorá navyše sprevádzala hostí večerným programom. O vizuálny a zároveň umelecký zážitok sa postaralo duo profesionálnych tanečníc Credance. Príjemnú atmosféru zas svojim vystúpením dotvárala hudobná skupina mladých a talentovaných speváčok Chick2Chick Trio.

Uvedenie parfumu si nenechali ujsť známe tváre slovenského šoubiznisu ako Zuzana Vačková, Lucia Lužinská, Barbora Franeková, Jana Minariková a ďalší obľúbení herci, speváci a moderátori. 

Celosvetovou tvárou Avon Eve Duet je hollywoodska hviezda Eva Mendes, ktorá exkluzívne prostredníctvom videa priblížila hosťom nielen svoje dojmy zo spolupráce, ale aj samotnej vône. „Je to naozaj česť spolupracovať so spoločnosťou, ktorá rozumie ženám a rešpektuje ich už mnohé roky. Zbožňujem byť kreatívna a experimentovať s rozličnými štýlmi, v závislosti od mojej momentálnej nálady, takže môcť slobodne vyjadriť samú seba a oslavovať svoju osobnosť prostredníctvom parfumu je podľa mňa skvelé a rovnako zábavné. Vône sú dôležitou súčasťou môjho života. Rada ich kombinujem a vždy sa teším na výsledok, ktorý odráža moju aktuálnu náladu,“ hovorí Eva.

(Viac obrázkov z večera nájdete v galérii pod článkom)

 

 

Toaletný parfum Avon Eve Duet

Objem: 50 ml

Bežná cena: 42,00 €

Avon Eve Duet je prvý obojstranný kombinovateľný parfum od AVONu, ktorý je na jednej strane žiarivý a energický, s ovocno-kvetinovým nádychom, a na strane druhej zmyselný a podmanivý s kvetinovo-drevitým tónom, pre vytváranie nekonečne pútavých a neobvyklých kombinácií. Dlhotrvácne vône majú spoločné srdce, vďaka ktorému fungujú spolu v dokonalej harmónii. Tým, čo ich spája, je exotické amazonské lekno, ktoré kvitne iba tri dni do roka  a mení farbu a vôňu od svitania do súmraku. Dokonale odráža meniace sa stránky ženy, čo je hlavným zámerom vône. Obe vône sú určené na použitie osobitne, alebo navrstvené v nekonečnom množstve kombinácií. Avon Eve Duet bola vytvorená v spolupráci s hlavným parfumérom IFF (Internationa Flavours and Fragrances) Jean-Marc Chaillonom.

 

Telové mlieko Avon Eve Duet Radiant

Objem: 150 ml

Bežná cena: 7,00 €

 

Telové mlieko Avon Eve Duet Sensual

Objem: 150 ml

Bežná cena: 7,00 €

Fotogaléria: Avon Eve Duet večer

Záznamy: 1 - 4 zo 15
1 | 2 | 3 | 4 >>