Vôňa vašich obľúbených letných miest na vašej toalete

19.08.2020 09:38

Novinka na trhu  – letná edícia značky Bref

Obľúbené letné miesta premietnuté do vône vašej toalety

Vaša toaleta si zaslúži dokonalú čistotu a sviežosť. Spotrebiteľmi najpreferovanejšia značka na trhu Bref prináša aj toto leto svoju už tradičnú limitovanú edíciu obľúbených WC guličiek.  Miestu, kde aj králi chodia sami, tak môžete dopriať počas aktuálnych horúcich dní novú, originálnu a limitovanú vôňu, ako aj dokonalú starostlivosť štyroch exkluzívnych variantov.

Vyskúšajte v lete hravú a voňavú limitovanú edíciu guličiek značky Bref, ktorá sa hrá s veselými motívmi obľúbených letných miest. Limitovaná edícia tak prináša dve prémiové novinky (Bref Relax Time, a Bref Pool Time) a dve klasické novinky (Bref Beach Time, a Bref Garden Time).  

Všetky štyri varianty sa postarajú o extra sviežosť vašej toalety, ako aj zabezpečia jej dokonalú čistotu vďaka jedinečnému zloženiu. To preventívne chráni toaletu pred nežiadúcim znečistením a zabezpečuje, po každom spláchnutí, jej udržiavanie v hygienickej čistote. Prémiové limitované Bref varianty navyše majú aj funkciu tzv. sfarbenia vody v toalete, ktorá je zároveň indikátorom jej čistoty.

V obchodoch sú dostupné za odporúčané akčne ceny : Beach Time, Garden Time za 2,99 € a Relax Time, Pool Time za 3,39 €.