Vianočný večierok – 3x inak

26.11.2018 21:53

Termín vianočného večierku svieti v kalendári a vy opäť riešite, čo na seba. Nelámte si hlavu. Vieme, v čom tento rok zaručene zažiarite. F&F prináša tipy, ako vyzerať trendy a zároveň neprísť o celú vianočnú výplatu.

Aj keď väčšina vianočných večierkov sa nesie v neformálnej a uvoľnenej atmosfére, vopred si radšej preverte dress code. Ten vám jasne napovie, čo je povolené a čo, naopak, tabu.    

Elegantne

Koniec roka vo veľkom štýle? Možno aj vás čaká veľkolepá a honosná párty. K tomu rozhodne patrí outfit v štýle femme fatale. Stavte na nadčasové overaly či čierne „koktejlky“, ktorými určite nič nepokazíte. Stačí ich doplniť jemnými lodičkami a listovou kabelkou. Tie odvážnejšie môžu siahnuť po kúskoch s flitrami, ktoré sú tento rok opäť v kurze. Šaty, topy, svetre... Ligotať sa bude každý kúsok. Je len na vás, ktorý si vyberiete. Pozor však, aby ste to neprehnali. Opäť platí, že menej je viac.  


Tématicky

Keď vianočne, tak doslovne. Ak vaša pozvánka avizuje vtipný a navyše vianočný dress code, potom je voľba jasná. Potešte seba aj kolegov originálnymi vianočnými svetrami. Soby, stromčeky, snehuliaci, vločky alebo zimné nadpisy. Váš večierok bude prehliadkou vianočných motívov a spomienkou budú originálne selfie fotky. A čo je podstatné, takýto kúsok jednoducho zladíte k džínsom aj sukni

Pohodlne

Bilancovanie roka môže prebiehať aj v komornej atmosfére pri dobrej večeri či drinku. Žiadne pravidlá, žiadny program, len priateľské posedenie. Obliecť si môžete 

napríklad blúzku a nohavice s vysokým pásom, prípadne džínsy a trendy sako. Takýto typ večierka si pýta pohodlný outfit a dobrú náladu po celý večer.

 

Viac inšpirácií na www.f-f.com.         

 

Fotogaléria: Vianočný večierok – 3x inak