Venujte svojmu telu správnu starostlivosť

26.01.2021 07:29

Predstavujeme sériu Wellness by Oriflame. Produkty, ktoré vám pomôžu udržiavať správne množstvo vitamínov, minerálov i ďalších prospešných látok, a to aj v dnešných hektických časoch. Mnoho vitamínov, minerálov a ďalších dôležitých látok nájdeme v bežnej strave, ale niekedy je dôležité zaradiť ich do svojho jedálnička aj vo forme doplnkov stravy. Väčšina z nás napríklad neprijíma dostatočné množstvo bielkovín. 

Séria vitamínov, minerálov i vyvážených doplnkov výživy Wellness by Oriflame je inšpirovaná švédsku prírodou a vyvinutá v spolupráci so špičkovými vedcami. Veľmi jednoduché použitie a prírodné zloženie z nej robia ideálneho spoločníka moderných žien aj mužov. 

Vytvorte si vlastný rituál zdravého životného štýlu 

Najzásadnejší je denný prísun dôležitých živín. Wellness Pack pre ženy i Wellness Pack pre mužov obsahuje všetko potrebné pripravené v 21 kompaktných balíčkoch, ktoré si so sebou môžete jednoducho vziať na cesty alebo len tak do kabelky. V každom balíčku nájdete kombináciu 12 vitamínov a 10 minerálnych látok, omega-3 mastné kyseliny z vysokokvalitného rybieho tuku, výťažok z čučoriedok a mikroriasy, a to v štyroch malých pilulkách. Jedno balenie vám vydrží tri týždne. 

Okrem týchto základných vitamínov a minerálnych látok obsahujú jednotlivé balenia aj väčšie množstvo zložiek, ktoré sú dôležité pre správne fungovanie ženského aj mužského organizmu. Ženy potrebujú viac kyseliny listovej, železa a vápnika, mužský organizmus, naopak, ocení väčšie množstvo horčíka, selénu a zinku.

Omega-3 mastné kyseliny priamo súvisia s prevenciou a liečbou kardiovaskulárnych ochorení a znižujú riziko infarktu. Majú tiež protizápalové účinky, pozitívne ovplyvňujú zrak, kosti a kĺby, pomáhajú pri nespavosti a u diabetikov zlepšujú metabolizmus inzulínu a glukózy v tele,“ vymenúva časť blahodarných účinkov omega-3 mastných kyselín interná lekárka MUDr. Timea Kovácsová.

Astaxantín je výťažok z čučoriedok a mikroriasy a patrí k najsilnejším antioxidantom na svete. Jednou z jeho základných vlastností je podpora aktivity a rýchleho množenia širokého spektra imunitných buniek a imunoglobulínu. Podľa niektorých štúdií práve táto látka podporuje imunitné funkcie, ktoré zvyšujú odolnosť proti rakovine. Navyše je silným antioxidantom, ktorý spomaľuje procesy starnutia pleti.

Odporúčaná cena: 31,9 eur

Kúpiť na e-shope www.oriflame.sk: sk.oriflame.com/wellness/daily-routines  

 

Uponáhľaný životný štýl nie je dôvodom na kompromisy 

 

Ak ráno nemáte času nazvyš, a napriek tomu by ste uvítali plnohodnotné raňajky, urobte si na cestu alebo po príchode do práce nápoj Natural Balance, ktorý vám dodá vysokokvalitný proteín z hrášku a srvátky a tiež vlákninu z jabĺk, cukrovej repy a šípok. Vybrať si môžete z troch klasických príchutí: jahodovej, čokoládovej alebo vanilkovej. Ideálne je doplniť ho obľúbeným ovocím alebo jogurtom, prípadne ho s ovocím jednoducho rozmixovať a vypiť ako smoothie. V každom balíčku nájdete 21 porcií.   

Odporúčaná cena: 37,9 eur

Kúpiť na e-shope www.oriflame.sk: sk.oriflame.com/wellness/foods 

 

Pracujete v zhone a zdá sa, že obed zase nestihnete? Skúste jednu z polievok Natural Balance, ktoré sú za chvíľku pripravené a je možné doplniť ich napríklad žitným chlebom. Špargľová aj paradajková polievka s bazalkou majú nízky obsah tukov a vysoký obsah proteínov pochádzajúcich z troch rastlinných zdrojov – z hrášku, sóje a zo zemiakov. Jedno balenie obsahuje 21 porcií polievky.

 

Odporúčaná cena: 37,9 eur

Kúpiť na e-shope www.oriflame.sk: sk.oriflame.com/wellness/foods 

Fotogaléria: Venujte svojmu telu správnu starostlivosť