Veľ-koko-nočnú ponuku Mixitu si zamilujete na prvé zahryznutie

16.03.2022 20:45

Nové tubusy od Mixit sú nabité zmesou, ktorá poteší každého športovca aj dietára

Veľ-koko-nočné sviatky sa blížia a vy nemáte šibačom čo ponúknuť? Alebo máte medzi všetkými tými mazancami a barančekmi chuť na poriadne chrumkavé orechy? Tubusy farebnejšie ako kdejaký korbáč ukrývajú Veľ-koko-nočnú nádielku, ktorá chutí úplne do-koko-nalo. Môžete si byť istí, že sliepočky z Mixitu pre vás aj tento rok zniesli farebné z neba. 

Farebné chrumkanie


Veľ-koko-nočná limitovaná edícia! Celkom nová receptúra pre rok 2022 hrá farbami ružovej čokolády Ruby a zelenými mini čokoládovými chrumkami s blahodárnym čajom matcha. Na našu jarnú záhradku sme ďalej vysadili to najlepšie z našich surovín - sušené marhule, jabĺčka, kanadské brusnice a plátky mandličiek. Nechýbajú ani plné hrste chrumkavých cornflakov v bielej a mliečnej čokoláde. Vyslúžte si náš doteraz najchutnejší veľ-koko-nočný mix! 

Veľ-koko-nočný mix, 550 g, 9,09 €. Zloženie: ovsené lupienky chrumkavé , sušené marhule, bezlepkové kukuričné lupienky, jablká sušené, čokochrumky s Matcha, kľukva, kukuričné lupienky v mliečnej čokoláde, ruby čokoláda, kukuričné lupienky v bielej čokoláde, plátky mandlí


Keď sliepočka nedá vajíčka

Pre všetkých maškrtných šibačov je tu tubus plný mixiťáckých vajíčok. Sú to mandle, ktoré sa vedia prevzliecť hneď do štyroch rôznych kabátov – stačí si vybrať. V ponuke sú aj mandle v slanom karameli, koko-ko-se alebo jahodovom prachu. A pre tých, ktorí majú radi pestrosť, je ako stvorený posledný kabátik - farebný a plný mandlí s matcha čajom, ružovou Ruby čokoládou, čučoriedkami… Toto je ideálne spestrenie pre všetkých, ktorí sa potrebujú probudiť zo zimného spánku!


Tubus s veľ-koko-nočnými vajíčkami, 240 g, 7,89 €. V ponuke štyri rôzne druhy: slaný karamel, kokos, jogurt v jahodovom prachu a mix.

To je ale nádielka!

Niektoré veľkonočné tradície nie sú príliš obľúbené (však, dámy?), ale táto od Mixitu rozhodne je. Veľ-koko-nočná nádielka nie je žiadna bolestivá tradícia, ale tubus plný farebných orechových kraslíc, sušeného ovocia a orieškov, ktorý Mixit nadeľuje už takmer 13 rokov. Kohokoľvek touto Veľ-koko-nočnou nádielkou obdarujete, sa bude určite tešiť na budúci rok a zabudne na nejaké to bolestivé šibanie. 

Veľ-koko-nočná nádielka, 375 g, 9,99 €. Zloženie: medový banán, physalis, jadrá para orechov, jadrá lieskových orechov, jadrá kešu orechov, mandlové kraslice.

Pre tých, ktorí netrochária

Veľkú veľ-koko-nočnú nádielku kúpite v sade s lyžicou a miskou v tvare vajíčkovej škrupinky s veľ-koko-nočnými motívmi. A čím môžete túto roztomilú misku naplniť? V sade nájdete dve Mixitky, poriadnu porciu mixiťáckých vajíčok a veľ-koko-nočný mix. Túto nádielku kraslíc vám budú závidieť aj tí najusilovnejší šibači.

Veľ-koko-nočná sada. Zloženie: jarná miska, kovová lyžica, darčeková krabica, 1x Veľ-koko-nočný mix, 1x Veľ-koko-nočné vajíčka, 2x Veľ-koko-nočná Mixitka, 1x Veli-koko-nočné vajíčka do vačku. 

Všetky Veľ-koko-nočné dobroty v slušivých jarných tubusoch kúpite od začiatku marca na www.mixit.sk.