Vaša bielizeň ešte nikdy nevoňala tak skvelo!

13.06.2017 14:55

V letných mesiacoch túžime po čerstvej a voňavej bielizni viac ako inokedy. S novinkou Coccolino Intense, parfumovanými perličkami, budete o intenzite vône rozhodovať len vy sami! Cíťte sa v lete spokojne a čisto s Coccolino Intense.

Milujete vôňu čerstvo vypratej bielizne? Predstavte si, že si práve túto vôňu môžete vychutnávať ešte dlhšie a intenzívnejšie ako doteraz. Coccolino Intense, parfumované perličky, prichádzajú na trh v dvoch variantoch – Fresh Sky pre sviežu a ľahkú vôňu a Fuchsia Passion pre vášnivých milovníkov kvetinovej vône. Je to jednoduché! Ak pridáte perličiek viac, vaša bielizeň bude voňať dlho a intenzívnejšie. Ak preferujete jemnú vôňu, jednoducho pridajte perličiek menej. Napokon, explózia oboch vôní vás očarí hneď na začiatku a vy sa nebudete môcť nabažiť pocitu, ako krásne vaša bielizeň rozvoniava a rozvoniava. Perličky sú vhodné pre všetky typy bielizne, a to aj tie, na ktoré sa neodporúča používať klasickú aviváž. 

Avšak, v kombinácii s avivážou Coccolino dodajú parfumované perličky Coccolino Intense vašej bielizni mäkkosť a vzdušnosť. Nechajte sa uniesť novinkou, ktorá vás očarí už pri prvom nádychu! Kúpite za odporúčanú cenu 6,29 Eur.