Umenie nájsť si čas pre seba.

17.07.2020 21:23

Objavte životnú rovnováhu so švédskou kozmetikou Barnängen

Ani veľa, ani málo. Tak akurát. Žiť život, ktorý je jednoducho správny. To je lagom – pojem, ktorý popisuje švédsky životný štýl vychádzajúci z konceptu vyváženého života. Dokázať spomaliť, pristupovať k veciam bez stresu a vyčleniť si čas pre relax aj v hektickom období je skutočným umením, a presne to je kľúčom pre život podľa lagom. Švédska kozmetika Barnängen odráža kúzlo tohto štýlu. V spojení s kvalitnými ingredienciami poskytuje vyváženú starostlivosť, vďaka ktorej sa cítite sebavedomo, oddýchnuto a jednoducho dobre. Na chvíľu sa zastavte a doprajte si kúsok lagom s produktmi Barnängen.

Vyživujúca rada Oil Intense pre veľmi suchú pokožku a hydratáciu

Dokonalosť a čistota švédskej prírody sa stala inšpiráciou pre vyživujúcu radu Oil intense, ktorá poskytuje intenzívnu a zároveň jemnú starostlivosť pre suchú pokožku. Sprchovací krém a telové mlieko s ochranou hydratačnej emulzie Cold Cream a olejom z divej ruže zanecháva pokožku vyživenú a zamatovo hebkú. Až 95% zložiek prírodného pôvodu sa postará o vyváženú starostlivosť, zatiaľ čo vy si užívate chvíľku pre seba. Krásna a zároveň ľahká vôňa divej ruže, rastúcej na švédskej lúke neďaleko mora, zaručí dostatok oddychu, ktorý je, rovnako ako kvalitná telová kozmetika, potrebný pre zdravú a hydratovanú pleť. Sprchovací krém a telové mlieko zoženiete v drogériách za odporúčanú cenu 5,99€/7,99€.

Čistiaci sprchovací krém Care & Detox

Stres a únava sa negatívne prejavujú nielen na našej mysli, ale taktiež na pleti a pokožke. Po náročnom dni si doprajte povzbudzujúci kúpeľ s novým sprchovacím krémom Care & Detox s brezovou vodou, ktorá má blahodarné účinky na pleť. Vďaka svojim tonizujúcim, zjemňujúcim a čistiacim vlastnostiam je považovaná za symbol obnovy. Brezová voda v kombinácii s emulziou Cold Cream pokožku čistí od všetkých škodlivín a zároveň pomáha posilňovať unavenú kožu a vytvára prirodzenú ochrannú vrstvu. Nechajte v sebe rozprúdiť príjemnú energiu, ktorá vám pomôže zregenerovať sa. Budete sa cítiť oddýchnuto a sviežo. Pretože krása prichádza vtedy, keď sa cítite dobre. Sprchovací krém zoženiete v drogériách za odporúčanú cenu 5,99€.

Upokojujúce telové mlieko SOS Vård Repairing pre veľmi suchú pokožku

Ak vystavujete svoju pokožku extrémnym podmienkam, hýčkajte ju upokojujúcimi a silno hydratujúcimi účinkami severskej bavlny. Tá rastie v náročnom chladnom podnebí. Aby tam prežila, zhromažďuje aktívne zložky, ktoré ju chránia a zvyšujú jej odolnosť. Tieto vlastnosti využíva nová rada Repairing, ktorá je určená pre veľmi citlivú, suchú až hrubú pokožku. Telové mlieko s výťažkom zo severskej bavlny a 10% ochranného Cold Cream pomáha obnovovať poškodenú pokožku a vytvára štít zabraňujúci vysychaniu a bolesti spojenej s popraskaním kože. Telové mlieko pre citlivú pleť zoženiete v drogériách za odporúčanú cenu 7,99€.

Sprchovacie a kúpeľové gély inšpirované švédskymi rituálmi

Midsommar Glow s kvetinovými olejmi

Sila a radosť sa skrýva v maličkostiach a Švédi to veľmi dobre vedia. Midsommar označuje deň, kedy slnko nezapadá, a je to doba plná vítania leta. Oslávte rituál severského letného slnovratu so sprchovacím a kúpeľovým gélom Midsommar Glow, ktorý kombinuje oleje z typických švédskych kvetín a ochranného hydratačného séra. Hýčkajte svoje telo osviežujúcim sprchovacím gélom inšpirovaným najmilším švédskym sviatkom, ktorého symbolom je kvetinová koruna. Vďaka svojmu zloženiu pokožku chráni a osviežuje a zároveň ju necháva hodvábne hladkú a vyváženú, takže sa cítite ako znovuzrodená. Sprchovací gél zoženiete v drogériách za cenu 5,99€.

Berry Boost s výťažkom z čučoriedok

Povzbuďte svoje telo i myseľ. Sprchovací a kúpeľový gél Berry Boost v sebe ukrýva veľa energie a dopraje vám príjemný pocit čistoty. Je inšpirovaný švédskou ľudovou tradíciou – zbieraním lesných plodov, z ktorých sa následne vyrábajú šťavy, džemy či tradičný švédsky čučoriedkový koláč. Čučoriedky sú nielen ideálnou ingredienciou do tradičných pokrmov, ale sú aj elixírom dokonalej krásy. Toto chutné ovocie je plné živín a antioxidantov, preto v spojení so starostlivým Cold Cream zanechá pokožku čistú a vyváženú. Na chvíľu spomaľte a užite si chvíle pohody bez starostí a stresu iba pre seba. Sprchovací gél zoženiete v drogériách za cenu 5,99€.

Fotogaléria: Umenie nájsť si čas pre seba.