Ten pravý pre vašu podlahu

06.03.2021 10:53

Túžite po dokonalo čistej a lesklej podlahe ale neviete si vybrať ten pravý mop? Prinášame výber troch najlepších mopov na trhu. Či už upratujete radi, alebo nie, s týmito pomocníkmi vám upratovanie pôjde hravo.

 

converted_PMM_2ndGen_HeroStr.jpg

Vždy pripravený 1.2 Spray Max

 

Plochý mop 1.2 Spray Max stvorený pre rýchle a efektívne upratovanie by nemal chýbať v žiadnej domácnosti. Je dokonale skladný, praktický a rýchly vďaka tomu, že k nemu nepotrebujete žiadne ďalšie príslušenstvo. Skladá sa z obojstrannej umývacej hlavice, rozprašovača a nádržky na vodu. Na upratovanie je pripravený doslova ihneď. Stačí len naplniť nádržku s vodou a menším množstvom bežného čistiaceho prostriedku. Potom už len stlačiť spúšť, čím sa zo spodnej trysky mopu rozptýli na podlahu jemný postrek. Je vhodný na čistenie všetkých typov podláh, vďaka čomu s ním umyjete celý váš domov. Obojstranný umývací návlek je vyrobený z kvalitného mikrovlákna, vďaka ktorému z podláh odstráni až 99% baktérií a vírusov*. Môžete ho prať v práčke pri teplote 60 °C. Neodporúčame však používať aviváž ani sušiť v sušičke.

 

K dostaniu od 25,25 Eur.

 

 

Rotačný expert Turbo

UMC RedDot_2

Strapcový mop Turbo značky Vileda je hotový expert v starostlivosti o všetky typy tvrdých podláh. Od klasických obyčajných strapcových mopov sa odlišuje špeciálnou hlavicou, ktorá je tvorená dvomi rôznymi druhmi strapcov. Biele zo 100% mikrovlákna disponujú jedinečnou absorpčnou schopnosťou a červené z abrazívneho materiálu zas nepoškrabú žiaden povrch. Táto zázračná červeno-biela kombinácia zatočí aj s najodolnejšou špinou a zaistí tak dokonalú čistotu u vás doma. Okrem originálnej hlavice sa od bežných mopov odlišuje aj extra ľahkým vedrom, ktoré disponuje špeciálnym rotačným systémom žmýkania. V praxi to znamená, že stlačíte pedál a mop sa vďaka odstredivej sile 100% vyžmýka a podlahu tak vytriete do sucha. Pre pohodlnejšie upratovanie si môžete sami nastaviť výšku tyče mopu do 125 cm. Tento skvelý domáci pomocník dokáže odstániť až 99% baktérii a vírusov* a to bez použitia chemikálií, iba s pomocou vody. Umývací návlek je možné prať pri teplote do 60 °C.

 

K dostaniu od 37,99Eur.

 

 

Víťaz Ultramat XL Turbo

 

A na záver predstavujeme víťaza Voľby spotrebiteľov 2020 v kategórii mopy. Plochý mop Ultramat XL Turbo bol navrhnutý pre všetky typy tvrdých podláh, vďaka čomu bude u vás každá podlaha žiariť čistotou. Návlek umývacej hlavice je obohatený o dva druhy špeciálnych vlákien. Mikroaktívne vlákna pohlcujú mastnotu a abrazívne odstraňujú aj zaschnuté nečistoty s ktorými by si bežné mopy nevedeli rady. Kombinácia týchto unikátnych vlákien garantuje odstránenie 99% baktérií a vírusov* a to len s pomocou vody! Ďalším plusom tohto mopu je jeho až o 20% väčšia umývacia hlavica než u napr. plochého mopu Vileda Ultramax vďaka čomu budete mať upratovanie raz dva za sebou. Vďaka tomuto špecialistovi na čistotu všetkých podláh vám nehrozí žiadne nepríjemné ohýbanie sa, pretože disponuje teleskopickou tyčou, ktorú si môžete jednoducho regulovať a to do maximálnej výšky 125 cm.

Vileda_Ultramat_XL_TURBO_rozbal_VS2020_297x210mm_03.jpg

 

K dostaniu od 47,99 Eur.

Viac informácií nájdete na www.vileda.sk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*Odstraňujú baktérie E.coli, zlatého stafylokoka a bovinný koronavirus  z drevených podláh a keramických dlaždíc, testované externým laboratóriom.