Tak chutí život

07.02.2019 10:19

Ako chutí život? Ako výborné smoothie či chutná polievka, ako srdečný odkaz od blízkeho na domácej tabuli či ako čerstvo upečený chlebík u vás doma? Pozrite sa na novinky Tchibo, ktoré obohatia nielen vaše chute.

Kolekciu „Kuchyňa: Tak chutí život“ nájdete v predajniach Tchibo od 4. februára 2019. Pre držiteľov TchiboCard je dostupná online už od 29. januára 2019.

 

Domáca pekáreň

S touto praktickou domácou pekárňou od Tchibo budete vytvárať tie najchrumkavejšie a najchutnejšie pokrmy.  Je ideálna na výrobu domáceho celozrnného chlebíka s hmotnosťou až 750 gramov, taktiež na cesto na pizzu, sladké žemle či múčniky a mnohé iné pochutiny. Pekárnička je vybavená LCD displejom a 19 rôznymi programami. Dostanete ju s formou na pečenie s nepriľnavým povrchom a inšpiratívnymi receptami. Domácu pekáreň možno umývať v umývačke riadu. Rozmery cca 31 x 27 x 21 cm. Na pekáreň sa vzťahuje 3-ročná záruka. Cena 74,95 EUR.

Kriedové tabule

Poznačte si dôležité informácie, dátumy a časy schôdzok či napíšte veselé odkazy pre svojich blízkych na tieto dve šikovné kriedové tabule. Už sa vám viac nestane, že zabudnete na to, na čo ste zabudnúť nemali, keďže tabule budete mať stále na očiach. Tabule sú magnetické a samolepiace, dostanete ich spolu so štyrmi kúskami kriedy a ôsmymi magnetkami. Cena 9,99 EUR.

Nádoba na varenie ryže v mikrovlnnej rúre

Nestrácajte čas s prípravou ryže na sporáku a kúpte si vychytávku od Tchibo. Táto nádoba sa dá použiť aj na varenie iných druhov potravín, ako je napríklad kuskus, quinoa alebo pšenica a zaručuje chutné pokrmy v priebehu pár minút. Vysoký okraj nádoby zabraňuje prekypeniu. Súčasťou balenia sú aj recepty na inšpiráciu. S touto nádobou sa vyhnete pripáleninám a dosiahnete dokonale uvarenú ryžu. Objem nádoby je cca 1 liter. Rozmery misy približne 14 x 9,5 x 14 cm. Cena: 14,99 EUR.

 

Priestorovo úsporné podložky

Spríjemnite si kuchynský život s týmito dvomi podložkami, ktoré šetria priestor a skvele sa vynímajú. Vyrobené sú zo silikónu, vďaka čomu odolávajú vysokým teplotám a sú nenáročné na údržbu. Navyše si môžete „vyskladať“ podložku podľa vlastných predstáv – ak chcete, môžete obe podložky spojiť dohromady, čím vznikne jedna veľká. Cena 5,99 EUR.

Súprava na    pestovanie byliniek

Bazalka, petržlen, pažítka. To je trojica zdravých a chutných byliniek, ktoré by nemali chýbať v žiadnej domácnosti. Čerstvé bylinky nielen krásne voňajú a pripravený pokrm patrične ochutia, ale obsahujú aj celý rad látok prospešných pre ľudský organizmus. A bezo zvyšku sa to týka práve trojice byliniek, ktoré Tchibo uvádza na trh v praktickej súprave. Podnos a kvetináče sú z pozinkovaného lakovaného kovu. Vrátane návodu na pestovanie. Cena 12,99 EUR.

Tyčový mixér

Ak ste prívržencom lahodných smoothie alebo chutných polievok, Tchibo vám ponúka silný tyčový mixér s dvomi rýchlostnými stupňami a výkonom 400 W. Jednoducho sa vám bude pracovať vďaka  obzvlášť dlhému nástavcu z ušľachtilej ocele. Na mixér sa vzťahuje až 3-ročná záruka a dostanete ho vrátane nádoby na mixovanie so stupnicou s objemom 700 ml. Cena 19,99 EUR.

 

Eko vrecúška na ovocie a zeleninu

S týmito štyrmi vrecúškami na ovocie a zeleninu od Tchibo už nemusíte v supermarkete siahnuť po plastovom vrecúšku. Pretože tieto opakovane použiteľné vrecúška zvládnu všetko – od zváženia ovocia či zeleniny v obchode cez ich prepravu až po uskladnenie – úplne rovnako ako neekologické jednorazové vrecúška. A navyše ich po použití môžete vyprať v práčke a nemusíte ich hádzať do odpadkového koša. Aj takto môžete svojou troškou pomôcť prírode. Vrecúška navyše majú všité vrecko na pokladničnú potvrdenku či cenovku. Cena 8,99 EUR.