Systém na domáce bielenie zubov spod Tatier

22.09.2021 16:36

Bielenie zubov na oxidačnej báze je účinné a zároveň šetrnejšie nielen k zubnej sklovine, ale aj k našim peňaženkám.

Návšteva zubných kliník kvôli bieleniu zubov je v súčasnosti veľmi rozšíreným trendom. Uvažuje nad ním čoraz viac žien i mužov. Stojí však efekt tohto estetického zákroku za riziko zničenia zubnej skloviny? Mechanické bielenie na základe peroxidu, ktoré vykonávajú práve stomatológovia, nie je totiž vhodným spôsobom bielenia zubnej skloviny pre nás všetkých. Počuli ste už o šetrnejšej forme založenej na oxidačnej báze a v pohodlí domova?

:systém na domáce bielenie zubov spod Tatier

Pred 20 rokmi zakladatelia značky biela perla®, rodina Juríková, vyvinuli ako prví :bieliaci systém na bielenie zubov na oxidačnej báze s obsahom enzýmu, ktorý sa v malom množstve prirodzene nachádza v našej ústnej dutine. Ide o klinicky testovanú 14-dňovú domácu bieliacu kúru, ktorá hĺbkovo vybieli zafarbenia, bez citlivosti zubnej skloviny a ďasien. Odstraňuje každodenné zafarbenia na zuboch spôsobené potravinami, nápojmi alebo nikotínom. Výsledkom je až od 2 do 7 odtieňov* prirodzene belší a jasnejší úsmev, ktorý vydrží niekoľko mesiacov. Viditeľný efekt bielenia sa prejaví už po 5 dňoch, avšak počas celej doby kúry by ste mali eliminovať červené víno, kávu či fajčenie, ktorí sú azda tými najväčšími škodcami.

„Na svojom úsmeve si zakladám, a preto :systém na domáce bielenie zubov a iné produkty od :bielej perly používam už vyše 12 rokov. Jednoducho mi prirástli k srdcu,“ hovorí o svojej dlhoročnej skúsenosti úspešná módna návrhárka a influencerka Martina „Kdebolotambolo“ Grešová.

V hlavnej úlohe enzým Glukóza Oxidáza

Vďaka obsahu enzýmu Glucose Oxidase, ktorý je prirodzenou súčasťou našich úst, zabezpečuje :systém na domáce bielenie zubov enzymatické bielenie povrchových znečistení zubnej skloviny. Táto 14-dňová kúra obsahuje aj chloritan sodný (Sodium chlorite), ktorý v kombinácii s kyselinou citrónovou (Citric Acid) zase zabezpečujú dvojfázové bielenie zubov a odstránenie hĺbkového znečistenia zubnej skloviny.

„Akékoľvek bielenie je zásahom do štruktúry zubov, či už vo väčšom, alebo menšom meradle, náš bieliaci systém nevynímajúc. Avšak bieliacu látku - peroxid vodíka, nepoužívame. Zvolili sme alternatívu bielenia a na zmiernenie príznakov po bielení odporúčame dostatočný odstup (min. 6 mesiacov) medzi bieleniami a používať zubnú pastu :intenzívne bielenie, ktorá obsahuje až 93 % prírodných látok a vďaka nízkemu RDA 13 je veľmi šetrná k zubnej sklovine, nepoškriabe ju a je vhodná aj pre citlivé zuby. O kvalite a účinnosti svedčí predovšetkým dlhoročný záujem a recenzie našich lojálnych a spokojných (ale aj tých zvedavých) zákazníkov, ktorí sa postarali o to, že :systém na domáce bielenie zubov má u nás svoje pevné miesto,“ hovorí Inés Peško (Juríková), dcéra a vnučka zakladateľov :bielej perly.

 

Vďaka pozitívnej reakcii spokojných zákazníkov sa portfólio tejto rodinnej firmy spod Tatier rozšírilo aj o zubné pasty, ktoré sa taktiež vyrábajú v Kežmarku. Zubné pasty biela perla® sú výnimočné predovšetkým ich enzymatickou receptúrou a prírodnými bylinnými extraktmi/olejmi, ktoré zuby bezpečne vybielia bez poškodenia zubnej skloviny. Vyznačujú sa predovšetkým nižšou abrazivitou.

* výsledky bielenia sú individuálne, závisia od typu zubnej skloviny a od presného dodržiavania pokynov počas bielenia.

 

 

Zakúpite na www.bielaperla.sk s poštovným zadarmo alebo v DM drogériách, či Kauflande.