Stolujte na Silvestra štýlovo

26.12.2019 22:35
Ak ste sa tento rok rozhodli osláviť koniec roka s rodinou či priateľmi u vás doma, určite už začínate premýšľať nad tým, kam všetkých usadíte a aké silvestrovské menu hosťom ponúknete. IKEA vám prináša niekoľko inšpirácií na sviatočné stolovanie, vďaka ktorým sa stane váš hostiteľský večer nezabudnuteľným.
 
Kam to všetko položiť? 
 
Štýlovým a veľmi praktickým pomocníkom každého slávnostného stola je servírovací stojan, ktorý podčiarkne výnimočnosť okamihu a upriami pozornosť na najlepšie delikatesy. Môžete ho použiť na koláčiky, ovocie, ale aj kanapky či jednohubky. Čím menší stôl máte, tým viac sa vám stojan zíde. K nemu doplňte na stôl servírovacie misy, taniere a poháre na stopke. Nápoje odložte mimo hlavného stola, napríklad na vozík, a nechajte hostí, aby si namiešali nápoj podľa svojich predstáv.
 
Ligotavý alebo prírodný?
 
V záverečný večer roka si pokojne doprajte trošku extravagancie a nebojte sa výrazných doplnkov. V limitovanej kolekcii VINTERFEST nájdete podnosy, svietniky či rôzne iné doplnky v zlatej farbe. Doplňte ich množstvom sviečok, svetelných reťazí, lámp, po stole rozsypte zlaté hviezdičky a užite si hviezdny večer. 
 
Túžite po prírode? Prizvite ju k stolu! Nazbierajte zopár vetvičiek v záhrade a vložte ich do vázičiek. Prestierania previažte šnúrkou a ozdobte vetvičkou s divokými bobuľami či drobnými kvetmi. Použite prírodné látky, ideálne ľanové. Nemusíte ich ani žehliť, pokrčené sú ešte krajšie. 
 
Prestieranie stola môže byť zábavné, je to príležitosť pre kreativitu a hravého ducha. Kombinujte, čo sa vám páči, a pohrajte sa s doplnkami. Jedálenský a sviatočný sortiment nakúpite v obchodnom dome IKEA alebo aj  on-line tu 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

VINTERFEST
Dvojposchodový servírovací stojan
€ 14,99
 
GARNERA
Dvojposchodový servírovací stojan
€ 14,99
 
GLATTIS
Podnos
€ 10,99
 
VINTERFEST
Servírovacia misa s vrchnákom, číre sklo
€ 9,99
 
VINTERFEST
Chladič vína, nehrdzavejúca oceľ
€ 17,99
 
UPPLAGA
Servírovacia misa
€ 7,99
 
TILLSTÄLLNING
Stojan na servítky
€ 4,99
 
VINTERFEST
Papierové obrúsky
€ 0,99  / 30 ks
 
VINTERFEST
Obrus
€ 11,99
 
 

 

Fotogaléria: Stolujte na Silvestra štýlovo