Stella Artois oslavuje ženskú krásu

28.04.2017 13:15

Prémiová značka belgického piva sa celosvetovo spája s najkrajšími ženami a inak tomu nie je ani na Slovensku!

Prémiová značka Stella Artois je zosobnením noblesy, krásy a kultivovanosti, aj preto sa pravidelne spája s prestížnymi udalosťami nielen vo svete ale aj na Slovensku. Okrem toho už tradične podporuje aj súťaž krásy Miss Slovensko, a tak vyzdvihuje ženskú krásu. Tento rok tak v rámci dlhoročného partnerstva obdaruje finalistky súťaže, ktoré zabojujú o titul najkrajšej Slovenky už túto sobotu 29. apríla.

Už zajtra sa uskutoční finálový večer 22. ročníka súťaže Miss Slovensko 2017. Počas večera zabojuje 12 finalistiek o korunku krásy. Po roku tak opäť spoznáme výnimočnú ženu, ktorá je podľa odbornej poroty tou najlepšou a najdokonalejšiu kombináciou ženskosti, krásy, inteligencie, talentu, vzdelania či osobnosti.

Súťaž krásy Miss Slovensko je u nás veľmi obľúbenou, čomu nasvedčuje aj jej dlhoročná realizácia. Za toto obdobie sa stala už symbolom tradície a elegancie. Tak je vnímaná aj značka prémiového belgického piva Stella Artois, ktorá sa každoročne spája so súťažou krásy a je jedným z jej produktových partnerov.

„Som naozaj veľmi rada, že súťaž Miss Slovensko podporuje taká značka akou je Stella Artois. Vyzdvihuje ženskú krásu a doslova ju s nami oslavuje. Pre finalistky je galavečer veľmi významnou udalosťou, nakoľko sa vďaka nemu môže zmeniť ich život. A práve aj značka Stella Artois je podľa mňa vhodná na tieto výnimočné chvíle,“ uviedla Riaditeľka súťaže Miss Slovensko Karolína Chomisteková.

Minulý rok sa značka Stella Artois rozhodla venovať finalistkám brošne SKVOST z dielne dizajnérky Lucie Šimončičovej. Tentokrát bude každá finalistka obdarovaná dvoma krásnymi pohármi a pivom Stella Artois, čomu sa určite potešia aj ich partneri či otcovia. Okrem toho Stella Artois spríjemní recepciu po finálovom večeri Miss Slovensko, kde bude skvelým spoločníkom nielen pre pánov ale aj dámy, vďaka svojej príjemnej a nenapodobiteľnej chuti.