Starajte sa o seba s Vital Proteins

25.03.2024 22:28

Starajte sa o seba s Vital Proteins

Viete, ako sa užíva kolagén? Jednoducho – stačí nasypať, premiešať a hotovo. Potom už len vypiť alebo zjesť nápoj či jedlo, do ktorého ste ho pridali.  A viete, prečo je to vhodné? Lebo kolagén je základnou súčasťou vlasov, kože, nechtov, svalov, šliach aj kĺbových chrupaviek a od istého veku (25 rokov) si ho naše telo nedokáže vyrobiť dostatok. 

Potreba kolagénu pritom rastie. V rámci zdravého životného štýlu môžete túto, pre telo úplne prirodzenú bielkovinu, pravidelne dopĺňať. Napríklad prostredníctvom kvalitných výživových doplnkov. 

 

Vital Proteins Collagen Peptides obsahuje vysoké množstvo (20 gramov) hovädzích kolagénových peptidov, ktoré telo ľahko strávi a vstrebe. Neochutené kolagénové peptidy v prášku neovplyvnia chuť ani konzistenciu nápoja či pokrmu, do ktorého ich pridáte. 

 

Ak z akéhokoľvek dôvodu hľadáte alternatívu k hovädzej variante, vyskúšajte Vital Proteins Marine Collagen s 12 gramov kolagénových peptidov na porciu. Kolagény Vital Proteins môžu byť pre vás tým správnym návodom, ako sa udržať dlhšie fit.