Španielska kozmetika Endor už aj na Slovensku

24.04.2021 10:25

Už aj na Slovensku majú ženy možnosť stretnúť sa so španielskou kozmetikou ENDOR®. Ide o technologicky unikátnu lekársku kozmetiku s obsahom aktívnych nanočastíc zlata a oligomérov kyseliny hyalurónovej. Radu vyvinul Lekársky inštitút v Barcelone (Centrum Médico de Teknon) po 9 rokoch výskumu, ktorý sa špecializuje na výskum nanotechnológií v medicíne.

Hlavnú účinnú látku vo všetkých produktoch predstavujú molekuly zlata – tzv. nanočastice, ktoré sú obalené oligomérami kyseliny hyalurónovej. Tie navyšujú vlastnú prirodzenú produkciu troch najdôležitejších látok pre mladistvý vzhľad – kyseliny hyalurónovej, kolagénu a elastínu. Všetky prípravky ENDOR® prešli dvojitými placebom kontrolovanými klinickými testami preukazujúcimi vyhladenie vrások, zjemnenie štruktúry pleti, zlepšenie jej hydratácie a spevnenie, redukciu nedokonalostí či vyhladenie jaziev i po akné. Žiadny z produktov nebol testovaný na zvieratách a neobsahuje parabény, priemyselné konzervačné látky, umelé farbivá a ďalšie látky, ktoré môžu pleť dráždiť.

Kozmetika ENDOR® naviac celkom zjednodušuje spôsob starostlivosti o pleť. Bez zložitého vrstvenia jednotlivých produktov stačí použiť na deň aj noc jeden krém, sérum a doplniť krém na omladenie očného okolia. Vybrať si môžete napríklad Anti-aging Cream, Anti-aging serum či očný krém Eye Contour.


Viac na www.medaprex.sk.