Rozžiarte svoju farbu vlasov a dodajte im objem ako od profesionálneho stylistu

26.11.2015 14:30

Túžite po žiarivo lesklých vlasoch s čerstvým nádychom novej farby? Alebo stále hľadáte spôsob ako dodať vášmu účesu objem ako od profesionálneho stylistu? S novinkami Syoss máte riešenie vždy poruke.

 

Syoss Color Refresher je vyrobený tak, aby vašim vlasom dodal oslnivý lesk, postupne prekryl šediny, zvýraznil vašu farbu a oživil farebné tóny. Jednoducho rozžiari vašu farbu vlasov medzi dvoma farbeniami.

 

Neodolateľný objem môžu vaše vlasy získať vďaka Syoss Big Sexy Volume Blow-Dry Spray, ktorý Syoss vyvinul v spolupráci so svetoznámym stylistom Edom Moelandsom.

 

Žiarivá farba, zdravé vlasy

Spotrebitelia majú zvyčajne tri priania, ktoré očakávajú od svojich prípravkov na farbenie vlasov: výrazná farba, dlhotrvajúce účinky a žiadne poškodenie vlasov. Okrem toho každá z nás sníva o tom, že žiarivá farba na vlasoch ostane čo najdlhšie. Nový Syoss Color Refresher splní všetky tri priania a navyše pomáha premostiť obdobie medzi dvomi farbeniami, kedy máme pocit, že vlasy potrebujú znova dofarbiť. Vtedy odporúčame použiť novinku Syoss Color Refresher. Ponúka štyri základné farebné odtiene - chladný blond, teplý hnedý, tmavý hnedý a červený. Produkt je určený nielen na farbené vlasy, ale môže sa použiť aj na prirodzenú farbu vlasov pre oživenie lesku. Penová konzistencia svojim dotykom postupne prekrýva aj šediny, takže vaše vlasy zažiaria ako čerstvo po nafarbení.

 

Produkt podobného charakteru na našom trhu doteraz nebol. Práve značka Syoss, ktorá prináša profesionálne výsledky ako z kaderníckeho salónu, svojou inovatívnou receptúrou Syoss Color Refresher  ponúka nekomplikované nanášanie penovej farby a podporu lesku v troch minútach, a to veľmi jednoducho, v sprche. Môžete ju aplikovať bez rukavíc a bez nutnosti použitia iných produktov.

 

Takže sen o žiarivých vlasoch, plných krásnych farebných odleskov medzi dvoma farbeniami, sa môže stať realitou vďaka unikátnej novinke Syoss Color Refresher.

 

Syoss Big Sexy Volume Blow-Dry Spray

Vďaka objemu a oslnivému lesku sa každá žena môže cítiť ako hviezda. Stylista Ed Moelands to veľmi dobre vie. Tento Holanďan upravoval vlasy nespočetnému množstvu modeliek počas fotenia na titulky magazínov a na medzinárodných módnych prehliadkach. Aj vďaka jeho skúsenostiam vyvinuli v spolupráci so Syoss nový Syoss Big Sexy Volume Blow-Dry Spray. Vďaka novej, vysoko-výkonnej receptúre, môžete pri použití Blow-Dry spreja pri fénovaní dosiahnuť až dvojnásobný objem Vašich vlasov. Pýtate sa ako je to možné? Vďaka obsahu zdokonalených polymérov, ktoré pomáhajú vytvárať miesto medzi jednotlivými prameňmi vlasov. Pripravte sa na odzbrojujúci objem už teraz!

 

 

 

 

 

 

 

 

Fotogaléria: Syoss Color Refresher

Záznamy: 1 - 4 zo 5
1 | 2 >>