Revolúcia v rýchlom a nutrične vyváženom stravovaní

15.04.2020 13:52

Česká značka KetoMix je známa svojou ketogénnou diétou. Teraz však predstavuje novinku v podobe nutrične vyváženého jedla s vysokým obsahom proteínov a nízkym glykemickým indexom – plnohodnotné jedlo novej generácie DailyMix. Kokteil plný proteínov, vitamínov, minerálnych látok a vlákniny je vhodný ako jedlo nielen pre všetkých športovcov a aktívnych ľudí, ale aj pre seniorov.

DailyMix – plnohodnotné jedlo novej generácie

DailyMix kokteil, ktorý sa predáva vo forme prášku, je sám o sebe chuťovo neutrálny. Stačí ho však zmiešať s vodou a s niektorou zo siedmych príchutí podľa toho, na čo práve máte chuť. Plnohodnotné jedlo je hneď hotové. DailyMix neobsahuje škodlivé chemické látky ani pridané glutamáty a vzhľadom na svoje zloženie jednoducho a rýchlo doplní telu všetky živiny. Navyše obsahuje čakankovú vlákninu, ktorá sa postará o správnu funkciu trávenia. DailyMix je perfektný pre vegetariánov, športovcov, študentov aj staršie osoby, ktoré potrebujú dbať na dostatočný prísun bielkovín a makroživín.

„Pred troma rokmi sme vyvinuli úspešnú ketogénnu diétu KetoMix. Ale už v tej dobe sa v našich hlavách začal rodiť nápad – vytvoriť jedlo novej generácie, ktoré telu poskytne všetko, čo potrebuje. Okrem všadeprítomnej nadváhy je totiž ďalším veľkým globálnym problémom zlá výživa ľudí. A tak sme sa do plnenia tohto nápadu pustili. Jedna z kľúčových priorít vývoja produktu, okrem špičkového zloženia, bola aj chuť. Preto sme sa vydali cestou neochuteného kokteilu, ktorý bude možné mixovať s rôznymi príchuťami,“ hovorí Eva Sroka, marketingová riaditeľka značiek KetoMix a DailyMix.

DailyMix ponúka výber zo siedmych príchutí. Vybrať si je možné z ovocných variantov typu sladko jemná jahoda, osviežujúca výrazná lesná zmes, exotický banán alebo kokos. A nechýba ani korenená vanilka, veľmi obľúbená káva či neodmysliteľná čokoláda. V rámci zakúpenia produktu DailyMix je k dispozícii aj tím výživových poradkýň, ktoré sú pripravené poradiť a pomôcť s prípadnými otázkami.

DialyMix všade so sebou

  • Do práce – keď nemáte čas na kvalitné jedlo.
  • Na cesty a výlety – jeho príprava je rýchla a jednoduchá.
  • Na doma – keď sa vám nechce variť.
  • Na chalupu – ľahko sa skladuje a má dlhú dobu trvanlivosti.
  • Pre študentov do školy – rýchla desiata, ktorú stihnete aj pri nabitom rozvrhu.
  • Pri športe a do posilňovne – dodá vášmu telu dostatok energie.
  • Pre dedka a babičku – ktorí potrebujú dostatočný prísun vitamínov a minerálov.

Proteínové jedlo DailyMix je dostupné na www.dailymix.sk