Pre šatník s jarným nádychom!

13.03.2017 09:53
Obľúbená aviváž Coccolino prináša do domácnosti nový príval jarnej energie. Vyskúšajte tri jedinečné novinky s vôňou narcisu, jazmínu alebo levandule a cíťte sa každý deň ako v rozkvitnutej jarnej záhrade!

Inšpirované vôňou jedinečných kvetín vznikol nový rad aviváží Coccolino. Každý variant vám pripomenie jeden z obľúbených jarných kvetov. harakteristickým znakom týchto noviniek je neopakovateľná vôňa, dlhotrvajúca sviežosť a príjemný dizajn fliaš. Z troch jarných variant si určite každá domáca gazdinka vyberie ten svoj obľúbený!

Navoďte si pocit elegancie, pôvabu a nežnosti. Jazmínový variant charakterizuje sladká, kvetová a omamná vôňa, ktorá vás prevedie do sveta harmónie. 

O jazmíne sa tiež hovorí, že posilňuje sebavedomie a zlepšuje náladu. V Indii má názov aj „Kráľovná noci“ a jeho aróma dokáže vyvolať príjemné pocity relaxu a odpočinku.

Aviváž s vôňou narcisu prináša pravý pocit jari. Jeden z prvých a najkrajších kvetov 

tohto ročného obdobia je obľúbený v mnohých krajinách po celom svete. Hoci narcis symbolizuje najmä sebalásku, vy sa určite zamilujete do svojho oblečenia vypraného práve v tejto aviváži. Navyše jeho žltá farba, ktorá je charakteristická aj pre dizajn aviváže Coccolino, prebudí vo vás optimistickú náladu.  

Coccolino Levanduľa vás prenesie do atmosféry romantickej prechádzky medzi voňavými levanduľami. Už starí Gréci poznali blahodarné účinky levandule. V 17. a 18. storočí si vznešené dámy pripravovali levanduľové kúpele, aby si zachovali sviežosť a mladosť. Neskôr jej neodolali ani naše staré mamy, ktoré levanduľové kvety dávali do skríň s oblečením na odpudenie molí či pod vankúše pre nerušený spánok.

Medvedík Coccolino jednoducho prináša nové aviváže, ktoré zanechajú bielizeň mäkkú, sviežu, nadýchanú a krásne voňavú!

Nezáväzná odporúčaná maloobchodná cena pre 1,5 l balenie je 4,99 Eur.