Prázdniny v spoločnosti MÚZ

23.06.2017 11:47

Letné prázdniny sú už za dverami a rodičov aj tento rok čaká neľahká úloha – vymyslieť program pre svoje ratolesti. Pokiaľ to vaše dieťa tiahne k umeniu a vy stále premýšľate nad tým, čím mu vyplniť voľný čas, máme pre vás jeden tip.

Predtým ako začnete so samotnou organizáciou prázdnin, mali by ste si uvedomiť, že prázdniny sú tu od toho, aby si dieťa oddýchlo a načerpalo sily na ďalší školský rok. 

Netlačte preto svojho potomka do niečoho, čo ho nebaví a do čoho by sa muselo nútiť. Naopak, pripravte program tak, aby bol pre dieťa zmysluplný a zohľadňoval predovšetkým jeho záujmy. 


V dobe, keď si málokto z nás môže dovoliť vziať dvojmesačné voľno z práce, sa to síce ľahko povie, horšie však zrealizuje. Riešenie ponúkajú denné tábory. Tie už dávno nie sú miestom, kde dieťa počas dňa jednoducho „odložíte“. Naopak! Pre dieťa predstavujú možnosť naplno sa venovať svojím záľubám. Ponuka je skutočne široká a vy tak môžete vybrať „na mieru“ podľa potrieb vašej ratolesti.

Pokiaľ máte doma malého výtvarníka, speváka či divadelníka nechajte ho v spoločnosti múz rozvíjať svoj talent a prihláste ho do denného tábora Múza. Tábor je určený pre všetkých malých umelcov vo veku 5 – 15 rokov, ktorí sa kamarátia s výtvarnými, tanečnými, divadelnými, literárnymi či hudobnými múzami. Deti tu nečakajú len tvorivé zážitky, ale predovšetkým radosť, smiech a poklady vytvorené vlastnými rúčkami. Súčasťou programu bude tiež nácvik choreografie, tvorivé čítanie či divadelná tvorba. To všetko pod vedením skúsených lektorov, kladúcich dôraz na individualitu dieťaťa. Vyberte si z troch rôznych turnusov a pripravte svojim deťúrencom nezabudnuteľné leto plné umenia.  

Loď na Dunaji sa teší na svoju posádku :-)

Viac informácií nájdete na facebooku: https://www.facebook.com/groups/1591699607755118/. MÚZA, n.o. MÚZA, n.o.