Poctivé zemiakové prílohy ľahko a rýchlo

20.04.2020 10:54

Chcete si užiť voľno alebo víkend bez toho, aby ste celý deň strávili pri sporáku? Máme pre vás ľahké a rýchle riešenie s chuťou slovenskej tradície! Vďaka novým zemiakovým výrobkom od Dr. Oetker dokážete vyčarovať plnohodnotnú prílohu už za pár minút. Vyskúšajte poctivé Zemiakové kaše Dr. Oetker vyrobené s láskou na Slovensku alebo obľúbené Zemiakové knedle Dr. Oetker, ktoré sú ideálnou prílohou k mnohým jedlám. Prajeme vám dobrú chuť!                        

Zemiakové kaše vyrobené s láskou na Slovensku

Obrázok, na ktorom je jedlo, šálka, stôl, sedenieAutomaticky generovaný popisObrázok, na ktorom je jedlo, šálka, stôl, sedenieAutomaticky generovaný popis

Chcete ušetriť čas, chutne si navariť a zároveň sa spoľahnúť na overenú kvalitu? Siahnite po novinke – Zemiaková kaša Dr. Oetker, ktorú pripravíte jednoducho, pridaním vody a mlieka. Pri najbližšej príležitosti môžete taktiež vyskúšať novinku – Zemiaková kaša s mliekom Dr. Oetker, ktorá obsahuje 7 % plnotučného mlieka a pripravíte ju tak, že pridáte iba vodu. Obe kaše sú vyrobené s láskou na Slovensku, z najkvalitnejších surovín a bez pridanej soli. Tradičnú pochúťku si teda môžete dosoliť a dochutiť presne tak, ako ju máte radi. Potešte seba a svojich najbližších dokonalou prílohou, ktorá bude vždy po ruke!

Odporúčaná maloobchodná cena Zemiaková kaša Dr. Oetker 95 g: 1,29

Odporúčaná maloobchodná cena Zemiaková kaša s mliekom Dr. Oetker 100 g: 1,25                               

 

Obrázok, na ktorom je jedlo, šálka, stôl, sedenieAutomaticky generovaný popisDokonalé zemiakové knedle za pár minút!

 

Viete si predstaviť pečenú kačku s kapustou alebo údené mäso so špenátom či iné tradičné recepty bez chutnej zemiakovej knedle? Niektoré recepty si túto prílohu doslova žiadajú! Vďaka NOVINKE – Zemiakové knedle Dr. Oetker zvládnete prípravu knedlí jednoducho a rýchlo len s pridaním vody. Zemiakové knedle Dr. Oetker neobsahujú umelé farbivá a sú vyrobené z kvalitných ingrediencií s garanciou úspechu. Nechajte sa inšpirovať a pripravte si neodolateľné zemiakové knedle plnené údeným mäsom podľa receptu na zadnej strane obalu. Pripraviť dokonalé obedové menu nebolo nikdy jednoduchšie! Vyskúšajte.  

 

Odporúčaná maloobchodná cena Zemiakové knedle Dr. Oetker 400 g: 1,89