Kalendár Pečieme s láskou aj v roku 2015

18.02.2015 12:51

DO 3D KALENDAR 2015 SK CMYK.jpg

Dr.Oetker prináša aj tento rok obľúbený kalendár Pečieme s láskou s neodolateľnými receptami a krásnymi fotografiami. Ak ešte nemáte ten svoj kalendár na rok 2015, tento kalendár s inšpiráciami na každý mesiac bude pre vás ten pravý. Potešte najbližších s láskou upečenými dobrotami. Súčasťou je aj bonus vo forme menoviek, vďaka ktorým bude stolovanie pre vašich hostí zážitkom.  

Nový recept s krásnou fotografiou na každý mesiac

Kuchyňa je miesto, kde šikovné gazdinky trávia najviac času. Hneď ráno po prebudení pripravujú raňajky a desiatu pre svoje ratolesti, poobede sa postarajú o teplú večeru pre celú rodinu, niekedy svojich blízkych potešia lahodným dezertom. Sú hlavnými hrdinkami najdôležitejšieho dejiska našich príbytkov, kde sa schádza celá rodina.

Skrášlite si kuchyňu novým kalendárom Pečieme s láskou od Dr.Oetker v luxusnom zlatom dizajne. Kalendár je plný profesionálnych vysokokvalitných fotografií. Navyše, vďaka jednoduchým receptom si môžete každý mesiac upiecť nový múčnik. 

Kalendár Pečieme s láskou je pripravený tak, aby vám bol čo najužitočnejší. Všetky recepty sú overené odborníkmi zo Skúšobnej kuchyne Dr.Oetker. Jeho súčasťou sú menovky na stôl ako bonus. Vďaka nim sa každá upečená dobrota stane osobným zážitkom. Obľúbené recepty si môžete aj vystrihnúť a založiť do šanóna pre ďalšie použitie.

Urobte z každodennej rutiny slávnostný okamih! Kalendár Pečieme s láskou od Dr.Oetker na rok 2015 vám k tomu napomôže a bude vás každý mesiac sprevádzať lákavými receptami a exkluzívnymi fotografiami!

Kalendár Pečieme s láskou je možné si zakúpiť prostredníctvom e-shopu na www.oetker.sk v cene 3,19 EUR + poštovné a balné. V e-shope Dr.Oetker nájdete i ďalšie produkty z edície Pečieme s láskou.