Osviežte svoj šatník s novou letnou kolekciou F&F

20.05.2021 21:05

Leto nikdy nevyjde z módy. Toto obľúbené ročné obdobie sa aj tento rok nesie v znamení farebných, kvetovaných či vzorovaných outfitov, vďaka ktorým vyjadríte svoju osobnosť a zároveň podčiarknete pekné opálenie. Nech už si vyberiete akékoľvek letné dobrodružstvo, nezabudnite na štýlové módne kúsky, ktoré by nemali chýbať v žiadnom ženskom šatníku. Vneste do letných dní pohodlie s novinkami od F&F.

Nebojte sa farieb

Leto je ako stvorené na experimenty s farbami. Ak sa však bojíte, že sa vám nepodarí odhadnúť tú správnu kombináciu farieb, máme pre vás malú radu. Na internete nájdete množstvo nástrojov, ktoré vám odporučia ten správny pomer harmonických či kontrastných farieb. Rozdeľte si jednotlivé prvky outfitu podľa dôležitosti a jednoducho sa pohrajte s farebným spektrom. Smelo do toho! 

 

Rozkvitnite

Kolekcia značky F&F ponúka na výber kúsky, kde hrajú prím nielen farby, ale aj obľúbené kvetové motívy. Pri kombináciách s kvetovými vzormi to budete mať o čosi jednoduchšie. Ku kvetovaným šatám totiž väčšinou ladia  menej výrazné doplnky alebo doplnky vo farbách kvetín. Stavte na nadčasový romantický dievčenský look.

Myslite na prírodu

Vďaka prírodným materiálom budete žiariť v štýlovom a pohodlnom oblečení celý deň. Textílie vyrobené napríklad z organickej bavlny sú totiž sú pružnejšie, priedušnejšie a zachovávajú si väčšiu prirodzenú mäkkosť. V najnovšej letnej kolekcii F&F teraz nájdete aj módne kúsky pod logom MADE MINDFULLY, ktoré odkazuje na vysoký podiel organickej bavlny či udržateľný spôsob výroby. Vďaka cenovo dostupnej línií oblečenia vás ochrana životného prostredia nebude stáť nič navyše.


 

Viac inšpirácií nájdete na https://tesco.sk/ff/

 

Fotogaléria: Osviežte svoj šatník s novou letnou kolekciou F&F