Ocko, Ty si Naj!

31.05.2022 09:07
 Aby sme sa nestali dlžníkmi ani otcom, ktorí zohrávajú v našom živote taktiež veľmi dôležitú úlohu, pripravili sme pre nich niekoľko skvelých darčekov. Áno, 19. júna oslávime Deň otcov! Veď oni sú predsa hrdinovia, ktorí dokážu divy aj bez zázračného plášťa a robia náš svet lepším.   
    
    
 Pre sebavedomého otca
s.Oliver Superior Men   
   
 Najkrajšie a najzaujímavejšie príbehy píše život sám. Toto môžu oteckovia spoločne so svojimi deťmi veľmi dobre potvrdiť. Superior Men od s.Oliver je vôňa, ktorá zachytáva dobré momenty života a nesie ich ďalej so sebou. Vďaka suverénnemu súladu grapefruitu a bergamotky s korenistými elemantami vznikne charizmatická pánska vôňa, ktorá je vyjadrením pre modernú mužnosť.
 
 
                                                        
 
s.Oliver Superior Men Eau de Toilette Natural Spray 30 ml - UVP 19,25 €  
    
    
    
 Pre náročného otca
Tabac Man Gravity   
   
 Každý otec, ktorý nechce popri deťoch zabudnúť sám seba, siahne po príťažlivej vôni Tabac Man Gravity. Jednotlivé zložky vône naznačujú, že Tabac Man Gravity v sebe skrýva nezameniteľnú príťažlivosť: sladký, no zároveň ostrý záblesk grepu, energickú vôňu koriandru a vzácny gerániový olej známy svojím povzbudzujúcim účinkom. Jedinečnosť vône jej dodáva jedinečný „akord stardust“: Originálna vôňa hviezdneho prachu, inšpirovaná vôňou vesmíru, sa skladá zo žiariacich aldehydov, kovového oxidu ružového, minerálu evernyl a práškového pižma. 
 
 
                                                     
 
Tabac Man Gravity Eau de Toilette 30 ml - UVP 15,50 €  
    
    
    
 Pre odvážneho a cool otca
Baldessarini Signature   
   
 Pokoj prinášajúci a zároveň otvorený svetu okolo seba - to sú otcovia a takých ich ľúbime. Život si často pýta aj dávku sebairónie a suverenity. Baldessarini Black je pestrá a drevitá vôňa, ktorá na seba púta pozornosť od prvej sekundy vďaka výnimočne intenzívnym vonným zložkám. Ostré a štipľavé ružové korenie a aromatická bazalka sa stretávajú s chladným mužným ľadovým tónom. V srdci vône sa rozvíja výrazné pačuli, ktoré v spojení s mystickou myrhou a okúzľujúcou pelargóniou nadobúda dodatočnú opulentnosť. 
 
 
Baldessarini Black EdT 50ml - UVP 55,00 €  
    
    
    
 Pre otca dobrodruha
Route 66   
   
 Life is a highway. Každý z nás túži po troche nostalgie, ale hlavne aj po voľnosti a slobode. „Feel the Freedom“ – symbolizuje prirodzené právo muža na jeho dobrodružnej ceste za bezhraničnou slobodou po legendárnej 3945 kilometrov dlhej americkej diaľnici Route 66. Nespútaný životný štýl, ktorý stelesňujú výrazné mužné vône značky ROUTE 66 – príťažlivá trojica vôní, pulzujúce svety vôní a mužská vášeň pre dobrodružnú cestu v sebe spájajú: sviežosť, dynamickosť, charakter a príťažlivosť. 
 
                
 
Route 66 Eau de Toilette 100 ml - UVP  7,95 €