Novinka roka je tu!

07.04.2024 21:24

Česi a Slováci vymysleli nový, jemný a ovocný Jägermeister ORANGE

Jägermeister ORANGE vás prekvapí výnimočne jemnou chuťou, pričom základnou ingredienciou sú vyzreté bio pomaranče zo slnečnej Sicílie. Jemná a ovocná chuť nového Jägermeister ORANGE je navyše navrhnutá na mieru českým a slovenským spotrebiteľom, ktorí sa podieľali na jeho vývoji. Jednoducho unikátna chuť, ktorú chceš zdieľať.

V Česku a na Slovensku prebehla 22. marca svetová premiéra Jägermeister ORANGE pod názvom Jäger DROP. Novinku tak mnohí ochutnali v rámci 12 release párty s účasťou známych influencerov, DJs a raperov v 12 ikonických kluboch, od Plzne cez Prahu, Brno, Bratislavu, Banskú Bystricu až po Prešov. Za jednu noc ochutnalo Jägermeister ORANGE vyše 8 000 ľudí. Taký drop u nás nemá obdobu.

S rešpektom k prírode od farmy po fľašu

Nemôžete sa už dočkať, kedy Čechmi a Slovákmi vyladený Jägermeister ORANGE ochutnáte? Novinka je dostupná najskôr v baroch a kluboch a od mája aj v bežných obchodoch, a to vo fľašiach z recyklovaného skla s etiketami z recyklovaného papiera. Skrátka vyrobené s rešpektom k prírode, čo platí aj pre použité bio pomaranče zo Sicílie s pôvodom dohľadateľným od farmy až po fľašu. Nový Jägermeister ORANGE si s partiou užijete najlepšie ako ľadovo namrazený panák na −18° Celzia. Kedykoľvek a kdekoľvek.


Objem: 0,7 l a 1 l

Obsah alkoholu: 33 %

 

 

 

 

Fotogaléria: Novinka roka je tu!