Nikdy nie je neskoro na to naučiť sa správne spať

26.11.2022 22:21

PreSpánok vás naučí správne spať

Spánok je súčasťou zdravého životného štýlu rovnako ako zdravé stravovanie alebo pravidelný pohyb. Veľké množstvo z nás ho však stále podceňuje, a práve to chce zmeniť spoločnosť PreSpánok. Naučiť zákazníkov správnym spánkovým návykom vďaka svojmu širokému sortimentu matracov, postelí a posteľnej bielizne berie ako svoje poslanie, pretože to, ako dobre spíme, má vplyv na kvalitu celého nášho života.

Spoločnosť PreSpánok nadväzuje na tradíciu úspešnej českej firmy Centrum zdravého spánku, ktorá na českom trhu pôsobí od roku 1991. PreSpánok však chce ísť ešte ďalej, cieľom je vybudovanie siete predajní v strednej Európe, ktoré ponúknu zákazníkom možnosť výberu všetkého, čo potrebujú k zdravému a kvalitnému spánku. Momentálne je možné navštíviť niektorú z 19 predajní na Slovensku, kde si môžete všetko sami vyskúšať. Ďalšie pobočky môžete nájsť v Českej republike, v Poľsku a v Maďarsku.

V PreSpánku si zakladajú na individuálnom prístupe ku každému zákazníkovi, ktorému sa snažia poskytnúť čo najviac informácií potrebných na to, aby si vybral matrac, posteľ alebo vankúše podľa svojich potrieb a preferencií. Okrem širokej ponuky produktov poskytujú aj doplnkové služby. Pokiaľ máte akékoľvek otázky, môžete sa zdarma obrátiť na niektorého z poradcov, ktorí spánku naozaj rozumejú, a to on-line, telefonicky či na ktorejkoľvek z rozsiahlej siete predajní.

Filozofiou spoločnosti je, že nákup kvalitnej postele či matraca by mal byť dostupný pre každého. Ponúkajú preto možnosť nákupu na splátky, dopravu zadarmo na všetky matrace a postele a tiež až 100-dňovú garanciu vrátenia peňazí či výmeny vybraných modelov matracov.

Pre viac informácií navštívte: Všetko pre váš kvalitný a zdravý spánok | PreSpánok (prespanok.sk)