Nestarnite, zastavte to!

25.10.2018 18:42

Zúčastňuje sa na tvorbe energie a ovplyvňuje zásadné procesy, prebiehajúce v našom tele. A to na všetkých úrovniach, od molekulárnej až po ochranu srdcového a centrálneho nervového systému. Chráni bunky pred škodlivými radikálmi, o ktorých pustošiacich účinkoch sa denne presviedčame na vlastnej koži – starnutím. Tušíte o čom je reč? Asi nie a to je veľká škoda. Tak čítajte ďalej!

Udržať sa dlhšie zdravý, vitálny a fit nám pomáha silný prírodný antioxidant menom karnozín. Dokáže doslova omladzovať bunky a poskytuje im multifunkčnú ochranu. Táto záhadná látka je pri tom telu vlastná a našom tele sa od narodenia prirodzene nachádza. Po tridsiatke však jej tvorba klesá, po štyridsiatke už dokonca rapídne. Ak si chcete predĺžiť aktívny život, starnúť pomalšie a najmä v zdraví, začnite po dosiahnutí tohto veku superantioxidant pravidelne dopĺňať. Karnozín je 100% prírodná látka, ktorá bunky spoľahlivo chráni pred škodlivými toxínmi, ako sú napr. ťažké kovy alebo voľné radikály. Výsledkom je zvýšenie výkonu a energie. Karnozín napomáha regenerácii organizmu, podporuje funkčnosť nervovej sústavy a imunitného systému, napomáha k potlačeniu zápalových procesov v tele.

Ak ste sa práve rozhodli bojovať s vyčerpaním a predčasným starnutím užívaním karnozínu, siahnite po výživovom doplnku s originálnou receptúrou. Karnozín EXTRA má prírodné zloženie a je jedinečný obsahom až šiestich zložiek. Okrem karnozínu obsahuje aj L-karnitín, koenzým Q10 a ďalší silný antioxidant vitamín E. Kombináciu dopĺňa extrakt z čučoriedok a z plodov vínnej révy. Zoženiete ho na www.carnomed.sk.