Nemilosrdný k nečistote, mimoriadne citlivý k pokožke

13.07.2016 21:17

Dokonalá čistota oblečenia aj pre mimoriadne citlivú pokožku

Len málo vecí prichádza každodenne do styku s našou pokožkou tak intenzívne ako naše oblečenie. V dnešnej dobe je pritom mnoho rodín, ktoré majú minimálne jedného člena s veľmi citlivou pokožkou. Pri praní sa tak kladie stále väčší dôraz nielen na účinnosť pracích prostriedkov, ale aj na ich citlivosť voči pokožke. Experti z firmy Henkel v tejto oblasti neustále inovujú a vylepšujú technológie týchto produktov. Najnovšie Henkel uvádza nový Persil Sensitive s prírodným mydlom a vôňou mandľového mlieka – úžasnú kombináciu dokonalej čistoty oblečenia a šetrnosti citlivej pokožky pre každého z rodiny.

Nemilosrdný k nečistote, mimoriadne citlivý k pokožke

Nový, vylepšený Persil Sensitive Duo-Caps prináša špičkovú technológiu, ktorá je obsiahnutá v dvoch, od seba oddelených zložkách – jedna obsahuje mimoriadne účinný prací gél, ktorý si poradí s akýmkoľvek typom škvrny, tá druhá sa zase postará o rozjasnenie farieb vášho oblečenia. Navyše, novinka obsahuje prírodné mydlo a vôňu mandľového mlieka. Svojou šetrnosťou ku pokožke si vás okamžite získa.

 

Jednoduché použitie, účinok už pri nízkych teplotách

Používanie kapsúl Persil Sensitive Duo-Caps je mimoriadne jednoduché. Nemusíte si robiť starosti so správnym dávkovaním. 

Stačí len vložiť už vopred nadávkovanú kapsulu do prázdneho bubna práčky, následne pridať špinavú bielizeň, nastaviť prací cyklus a je to! Persil kapsule sú navyše mimoriadne účinné aj pri praní za studena, už pri 20°C. Každá kapsula Duo-Caps sa rozpúšťa okamžite a je vyrobená zo 100% biologicky odbúrateľnej a rozpustnej fólie vo vode. Ich používaním tak dbáte na úsporu energie vo vašej domácnosti a prispievate k udržateľnosti životného prostredia. 

 

Nový Persil Sensitive Duo-Caps zabezpečí celej vašej rodine dokonalú starostlivosť, a to aj v prípade, že majú jej členovia veľmi citlivú pokožku. Na pultoch predajní je k dispozícii od mája 2016. Odporúčaná maloobchodná cena je: pre balenie 15 praní 6,29 €,  pre balenie 30 praní 11,99 € a pre balenie 38 praní 14,49 €.