Napredujte s každým behom v nových ULTRABOOST X

22.02.2017 20:21

Len tak vybehnúť von, nadýchnuť sa a odštartovať najlepší beh svojho života. Že to zažijete len príležitostne? Odteraz to bude pravidlom. adidas totiž predstavuje UltraBOOST X - nový model tenisiek UltraBOOST, ktorý je vyrobený špeciálne a len pre ženy.

V ideálnom svete sa veci prispôsobia nám, nie my im. A teraz môžete mať vstupenku do ideálneho sveta – na svojich nohách.  Tenisky UltraBOOST X sadnú každej z nás ako uliate, vďaka prevratným technológiám, ktoré boli pri ich výrobe použité. Dizajn vychádza z prirodzeného pohybu chodidla počas behu a adaptívna klenba mu poskytuje podporu, keď to je najviac potrebné. Funkčnosť by však nemala mať prednosť pred pohodlím a vzhľadom.  Preto je zvršok tenisiek vyrobený zo špeciálneho materiálu Primeknit, ktorý hneď po obutí príjemne obopne vaše chodidlo a pri behu sa budete cítiť ako v bavlnke. Za to poďakujete medzi podrážke s technológiou BOOSTTM. Tá funguje na princípe „čím viac energie do behu dáš, tým viac sa jej vráti,“ čo vedie k zlepšeniu bežeckého výkonu a dobrému pocitu.

Andre Maestrini, generálny manažér adidas pre beh hovorí: ,,Pri vývoji tejto špičkovej, špeciálne dámskej verzie UltraBOOST sme využili poznatky o správaní sa a tvare ženskej nohy, získané vďaka technológii ARAMIS. Vyrobili sme tak výnimočný nástroj, ktorý zmení ich beh na zážitok úplne novej úrovne.“

Nezáleží na tom, či beháte, pretože sa chcete cítiť dobre, zhodiť pár kíl do plaviek alebo prekonávať rekordy na atletickej dráhe. UltraBOOST X sú pre každú ženu, čo potvrdili aj tváre kampane, atlétka Petra Fašungová a modelka Silvia Križanová. Taktiež sú ako stvorené na beh v meste, keďže ich podrážka Continental je dokonale priľnavá za akýchkoľvek podmienok.

Značka adidas predstavila nový model tenisiek UltraBOOST X spolu s kolekciou ženského bežeckého oblečenia 6. februára v USA prostredníctvom dvojdňového bežeckého podujatia. 100 popredných športovkýň a ambasádoriek značky, pochádzajúcich z celého sveta, mali ako prvé možnosť otestovať novú bežeckú kolekciu v uliciach San Francisca.

Lokálne uvedenie tenisiek sa uskutočnilo 21. februára v ateliéri ELOOOO!. V industriálnych priestoroch ateliéru sa návštevníčky dozvedeli, ako sa zlepšovať s každým jedným behom. Zároveň mali možnosť spoznať novú bežeckú kolekciu, zažiť profesionálne fotenie a motivovať sa k lepším výsledkom v spoločnosti profesionálov z bežeckej a umeleckej komunity.

Model adidas UltraBOOST X je dostupný od 22. februára v značkových predajniach adidas v Bratislave – SC Aupark, SC Eurovea, SC Central, OC Retro a na www.adidas.com/ultraboost_x za cenu 180 €.

Zapojte sa do diskusie na @adidasrunning na Facebooku a na Instagrame.

 

 

Fotogaléria: ULTRABOOST X