Najväčšou výzvou bola chôdza po móle, príjemným prekvapením kolektív

24.05.2018 18:35

Vyjadrila sa úradujúca Miss Slovensko 2018

Vysoká súťaživá blondína. Miluje súťažiť, ale aj vyhrávať. S radosťou z výhry sa ale vie vždy podeliť. Taká je svojimi troma vetami Miss Slovensko – Domi nika Grecová.  Prečítajte si, aká bola jej cesta za víťazstvom, kto je jej vzor i ako to vyzerá, keď jej život chutí.

Kedy ste sa definitívne rozhodli, že sa prihlásite na Miss Slovensko? Čo bolo tým impulzom?

Do semifinále súťaže Miss Slovensko som postúpila automaticky - ako víťazka súťaže Miss leta 2017. Napriek tomu som ešte pre istotu poslala aj videovizitku a vyplnenú prihlášku. Keď do niečoho idem, tak naplno. Má to svoj význam, čo sa mi už viackrát potvrdilo.

Ktorý moment v rámci prípravného obdobia vám utkvel v pamäti? Bol pre vás najemotívnejší?

Jeden z najsilnejších momentov bolo určite stretnutie s ľuďmi z projektu Srdce pre deti, ktorí nás pustili medzi seba a dali nám priestor na realizáciu nášho vlastného nápadu – zobrať jedno z detí, ktorým pomáhajú, na krásny výlet. Bolo to naozaj veľmi milé a srdečné. Verím, že sa ešte s Martinkom stretneme.

Čo bola pre vás počas súťaže najväčšia výzva?

Úprimne priznávam, že najťažšia bola pre mňa chôdza po móle. Nemôžem sa porovnávať s dievčatami, ktoré už majú modelingové skúsenosti. Ja som bola taký nepopísaný papier, ale snažila som sa. Súťaž Miss Slovensko má výborného choreografa Petra Varadyho, ktorý mi veľmi a hlavne s pokojom jemu vlastným pomohol. 

Je niečo, čo vás prekvapilo? 

Prekvapil ma v dobrom slova zmysle kolektív, ktorý sa dá v tejto súťaži vybudovať. Dievčatá boli skvelé a keďže na projekte pracuje skúsený realizačný tím plný žien, boli sme veselá kopa aj keď sme padali od únavy. Povzbudzovali sme sa navzájom, pomáhali si a nepanovala medzi nami žiadna závisť, hnev či iné negatívne emócie.

Akú najzaujímavejšiu osobnosť ste v rámci Miss stretli, podujatie, ktoré ste absolvovali? 

V porote sme mali niekoľko zaujímavých osobností, s ktorými sme mali pred finále osobný pohovor. Či už to bol český herec Jaromír Hanzlík, veľmi inšpiratívna žena a manažérka Andrea Gavačová.

Kto je váš vzor v živote? 

Mám úžasnú maminu. Tá bude môj vzor celý život.

Ak by ste sa mali charakterizovať v troch vetách. Aké by to boli?

Vysoká súťaživá blondína. Milujem súťažiť, ale aj vyhrávať. S radosťou z výhry sa ale viem vždy podeliť.

Čo sa zmenilo víťazstvom? Splnilo to vaše očakávania?

Očakávania sa určite naplnili, to by povedala každá víťazka J.  Víťazstvom sa ale podľa mňa všetko len začína. Už na druhý deň po finálovom večeri sme pripravovali prvé veci pre medzinárodnú súťaž Miss World, na ktorej budem reprezentovať Slovensko. A pokračujeme ďalej...

Ako vyzerá váš ideálny deň? Kedy vám život najviac chuti?

Nedávno som jeden taký zažila. Nie je totiž nič krajšie, ako keď vám po mesiacoch čakania zavolajú, že je vás v rodine o jedného viac. Sesternici sa totiž narodil dlhoočakávaný syn a skutočne sme to všetci veľmi srdečne a hlavne rodinne prežívali. A kedy mi najviac život chutí? Keďže som Miss leta, tak určite v lete.

Čo vám na živote Miss najviac chutí?

Na živote Miss mi najviac chutia stretnutia s bývalými finalistkami, ktoré sú vždy plné dobrej nálady, ale aj inšpiratívnych rozhovorov. Sme približne v rovnakom veku, takže máme podobné problémy, záľuby či sny.

Aký sekt pijete najradšej a pri akej príležitosti?

Najviac mi chutí ružový sekt Hubert L´Original Rosé Brut, ktorý sme si práve s dievčatami otvárali vždy na privítanie. Pretože aj z prípitku na privítanie sa dá urobiť výnimočná udalosť. Okrem toho má elegantné balenie a výborný je dobre vychladený k jahodám či malinám.