Najväčšia reštaurácia McDonald's na Slovensku vzniká v Eurovei.

18.12.2022 23:47

Vyniká dizajnom aj polohou

Prevádzka obľúbenej siete rýchleho občerstvenia v nákupnom centre Eurovea prechádza rozsiahlou rekonštrukciou, podobne ako samotné centrum. Po dokončení prác pôjde o najväčšiu reštauráciu McDonald’s na Slovensku s 220 miestami na sedenie. 

Okrem toho vyniká aj svojím vyhotovením, a to vďaka unikátnemu dizajnu Luna a umiestneniu v oboch častiach nákupného centra.

McDonald's v Eurovei je už otvorený 

Rekonštrukčné práce, ktoré momentálne prebiehajú v nákupnom centre Eurovea, sa týkajú nielen samotnej budovy, ale aj niektorých prevádzok. Jednou z nich je tiež vyhľadávaný McDonald’s. Milovníci hranoliek či hamburgerov si po novom môžu od konca novembra pochutiť na svojom obľúbenom jedle v prvej časti rekonštruovaných vnútorných priestorov, keďže reštaurácia je situovaná presne v strede medzi starou a novou časťou nákupného centra. S výnimkou kín ide o jedinú prevádzku pýšiacu sa touto unikátnou polohou. Po dokončení všetkých prác aj v druhej časti práve rekonštruovaného priestoru pôjde o najväčšiu reštauráciu McDonald’s na Slovensku s kapacitou 220 miest na sedenie vo vnútorných priestoroch. Ďalších 48 miest na sedenie bude dostupných na vonkajšej terase. Rozšírením priestorov tak prevádzka ponúkne aj množstvo pracovných príležitostí pre ľudí, ktorých neustále aktívne oslovujú.

 

Dizajn Luna vás ohromí

Aj keď rekonštrukcie ešte stále prebiehajú, už teraz je jasné, že po ich dokončení reštaurácia získa aj množstvo iných prvenstiev. Ako prvá prevádzka na Slovensku a v Česku bude totiž vyhotovená v modernom dizajne Luna inšpirovanom mesiacom. 

Pre tento štýl sú typické okrúhle a polkruhové tvary, drevené povrchy či materiály ako oceľ a betón. Okrem toho bude reštaurácia taktiež vybavená vnútornými hracími prvkami pre deti a súčasťou exteriéru bude tiež playland. Prevádzka bude disponovať najväčším počtom samoobslužných objednávacích plôch, tzv. kioskov, spomedzi všetkých reštaurácií McDonald’s na Slovensku – bude ich mať až  dvanásť. Napokon, z tejto prevádzky si okolití zákazníci budú môcť objednať svoje obľúbené jedlo aj cez doručovací kanál McDelivery až k dverám svojho domova či do práce.