Móda v lete – tri tipy pre pánov

21.06.2018 19:20

Móda už dávno nie je záležitosťou len žien. Rovnako tak pánsky šatník môže byť plný trendy kúskov, ktoré dodajú jeho nositeľovi nezameniteľný šarm. Inšpirujte sa najnovšou kolekciou F&F a v každej situácii budete vyzerať štýlovo.

Do práce

Pokiaľ si vaše zamestnanie nevyžaduje striktný formálny „dress code“, je viacero možností, ako sa obliecť do práce. Jednou z nich je čoraz viac populárna business casual móda. Ako ju docieliť? Stačí, ak spojíte látkové nohavice a klasickú košeľu, prípadne polokošeľu. Všetko buď v tmavých, svetlých alebo neutrálnych farbách. K tomu dolaďte vhodné poltopánky a je to!

TIP: Ak počasie nie je príliš priaznivé, doplňte výsledný outfit sakom alebo ľahkým kašmírovým svetrom.

 

Na dovolenku

Dovolenka ponúka uvoľnený štýl. Stavte napríklad na exotické vzory a kvety, ktoré rozhodne patria do tohtoročného šatníka a dokonalo podčiarknu letnú atmosféru. Pohodlné tričká, šortky a vzdušná obuv sú základom vášho cestovného kufra.

 

Na festival

Ak aj vás zlákala festivalová nálada, v prvom rade myslite na pohodlie. Víkend v spoločnosti priateľov, pod holým nebom, pri obľúbenej hudbe si zaslúži ležérne outfity. Nepotrebujete kufor plný vecí, stačia vás šortky a k tomu variácie tričiek. A nezabudnite na klobúk či šiltovku, aby vám slnečné lúče neprekazili víkend skôr, ako by ste čakali.

Viac na www.F-F.com.