Malé, ale šikovné

16.05.2018 17:19
Pokiaľ doma bojujete s priestorom, práčky AEG s vrchným plnením sú pre vás ideálne. Ich nespochybniteľnou výhodou je totiž značná úspora miesta. Svoju veľkosť však doháňajú rovnako vysokou kvalitou prania aj modernými technológiami, ktoré sa od klasických práčok v ničom nelíšia. Ich vzhľad korešpondujúci s dizajnom klasických práčok dokazuje, že aj malú domácnosť môže zdobiť krásny a šikovný domáci pomocník.
 
Práčky s vrchným plnením radu 7000 s technológiou ProSteam®
Hlavnou technológiou vrchom plnených práčok radu 7000 je ProSteam®. Prací cyklus je vďaka nej možné ukončiť dávkou pary, ktorá viditeľne znižuje pokrčenie bielizne a nutnosť následného žehlenia. Práčky disponujú aj samostatným parným programom, ktorý každý kúsok oblečenia osvieži a dodá mu znovu bezchybný vzhľad.
 
Nespornou výhodou tohto radu je prítomnosť jedného z najspoľahlivejších 
a najodolnejších motorov vôbec. Modely LTX7C373C a LTX7E273C sa pýšia ÖKOInvertor motorom, ktorý je založený na bezkefkovej technológii. Tá znižuje vibrácie a opotrebenie. Poskytuje tak maximálny výkon pri minimálnom hluku s doživotnou zárukou.
Práčky radu 6000 aj 7000 patria do energetickej triedy A+++, modely LTX7E273C, LTX7C373C a LTX7C562C dokonca A+++ 20 %. Úspora vody aj energií oboch radov je navyše podporená technológiou ProSense®. Táto technológia zváži každú náplň bielizne zvlášť a podľa nej vždy prispôsobí prací program. Výsledkom je určenie minimálnej doby, ktorá je potrebná na to, aby bola bielizeň dôkladne, avšak šetrne vypraná. 
 
Všetky práčky AEG s vrchným plnením sa pýšia funkciou SoftPlus, ktorá zaisťuje, aby sa aviváž po dosiahnutí bubna dostala ku všetkým častiam tkanín, ktoré sú razom mäkšie, hodvábnejšie a hladšie. Práčky navyše chránia každé vlákno, čím zachovávajú vzhľad aj farbu vášho oblečenia. 
 
Nielen o časovú, ale aj o energetickú úsporu sa postará úsporný program Eco TimeSave, ktorý kombinuje programy Eco a TimeSave. Spojením vzniká krátke a energeticky úsporné pranie. Čas prania, počet otáčok, hmotnosť náplne aj teplota sú po celú dobu prania zobrazené na prehľadnom LCD displeji. 

 
Všetky práčky s vrchným plnením majú tiež dômyselne navrhnutý systém SoftOpening, vďaka ktorému jednoducho otvoríte aj zatvoríte práčku iba jednou rukou. Dvierka bubna sú navrhnuté tak, aby umožnili bezpečný prístup aj v malom priestore.